Digidexo.com

Ćwiczenia kolano szczepu

Napięte więzadła kolana i ścięgna są niefortunne produkty uboczne z dowolnej liczby rzeczy. Od urazów sportowych do codziennych pracach domowych, są bolesne, a jeśli nie właściwie leczone, potencjalnie niebezpieczne dla długotrwałego zdrowia kolana. Na szczęście, istnieje szereg ćwiczeń oznaczało by pomóc w szczepach kolanowych, które w większości obejmują wzmocnienie kolana, co czyni je mniej podatne na uszkodzenia w czasie. Jest to osiągane przede wszystkim poprzez wzmocnienie mięśnie ścięgna i mięsień czworogłowy uda, jak te mięśnie pomaga wzmocnić i ustabilizować kolano.

Rozciąga

Liczba odcinków może się po drodze w łagodzeniu bólu szczepów kolan, podczas gdy pomagają stabilizować / wzmocnienia kolano w tym samym czasie.

Rozciąganie mięśni łydki wymaga ludzi, aby cofnąć się z ich lewej nogi, do przodu z ich prawej strony, a następnie pochylić się do przodu z bioder. Utrzymanie pięty i nogi do przodu płaskie, zginać kolana do alternatywnego odcinka, i przytrzymać przez 30 do 60 sekund.

Do prowadzenia odcinek mięśni quad, doprowadzić pięty do biodra z tej strony, utrzymując kolan razem i upewniając się, nie wygiąć plecy i niech nogi przejść do strony. Trzymaj to ćwiczenie przez 30 sekund i powtórz na drugiej stronie.

Odcinek ścięgno osiąga w pozycji stojącej, trzymając jedną nogę na ziemi, drugą nogę na krześle z proste nogawki. Stamtąd, wyginać do przodu na biodrze, upewniając się, aby nie próbować dotykać palcami. Przeciwnie, to ćwiczenie jest przeznaczone do izolowania mięśni ścięgno w nodze wspierane przez przewodniczącego.

Ćwiczenia ścięgno

Ścięgno wzmacniające skurcze są osiągane przez siedząc w fotelu z pięty na podłodze. Stamtąd wycofać po piętach, ale nie wolno ich przemieszczać. To zapewni poczucie napięcia w ścięgna, które jest zawieszone. Przytrzymaj przez 10 sekund, następnie odpocząć przez trzy sekundy. Powtórz to 10 razy.

Ścięgno wzmacniająca zwija uzyskuje przez leżące na jednej z żołądka i umieszczając lewą nogą na tylnej prawej pięty. Stamtąd wyciągnąć prawą piętę w stronę tylnego końca, opór z lewej nogi, jak to kontraktuje ścięgna. Trzymaj przez 10 sekund, trzymając lewą nogę i prawą piętę wciśnięty przeciwko sobie, a następnie zrelaksować się na trzy sekundy. Powtórz to 10 razy.

Ćwiczenia Quad

Quad dipów wzmocnienie kolan zostały osiągnięte przez stojących z kolana zgięte trochę i palce i kneecaps wskazał wprost. Stamtąd unieść jedną nogę i reszty na inna. Potem, powoli opuść się w górę iw dół o kilka centymetrów, utrzymując kolano zgięte nogi bilansującym. Stań prosto, upewniając się, że organizm nie kołysać z boku na bok. Czy 10 kąpieli, a następnie zmienić strony i powtórzyć.

Quad wzmocnienie częściowe przysiady osiąga stojąc prosto, z tyłu prosto i kolana wskazał prosto i zgodnie z nóg i bioder. Stamtąd, powoli opuść siebie, upewniając się, aby nie zgiąć kolana obok kątem 90 stopni.