Digidexo.com

Naturalne sposoby, aby zajść w ciążę

Starasz się począć dziecko, ale biec do rozczarowania, jak testy ciążowe wymyślić negatywnych oraz liczbę zwrotów. Zanim pójdziesz do lekarza, do leków na płodność lub zapłacić tysiące dolarów za in vitro, za naturalne sposoby, aby zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Nie ma prawie żadnych kosztów związanych, a jednocześnie sukces nigdy nie jest gwarantowany, takie metody mogą być bardzo skuteczne, jeśli jesteś konsekwentny i cierpliwy.

Wypróbuj różne pozycje

Jajko nawożenia zależy w dużej mierze od tego, jak blisko sperma jest osadzana w pobliżu szyjki macicy; niektóre pozycje seksualne zrobić to łatwiejsze niż innych.

Najbardziej skuteczne stanowisko do depozytu nasienia jest tylne wejście. Penetracja jest najgłębsza ten sposób, zwiększając tym samym szanse na poczęcie. Aby upewnić się, że sperma pozostaje blisko szyjki macicy, zachować swoje biodra podwyższone przez około 15 minut po stosunku.

Obcowanie z człowiekiem na szczycie zapewnia również głębszą penetrację niż jeśli kobieta jest. Jak z tylnym wejściem, szanse poczęcia są zwiększone, jeśli trzymać biodra podwyższone przez 15 do 20 minut po stosunku; w ten sposób zapobiega wyciekaniu spermy z powrotem.

Oglądaj swoje cykle

Monitorowaniu cykli miesięcznych pomoże Ci określić, jakie dni miesiąca jesteś najprawdopodobniej owulacji. Istnieją różne techniki kontroli; dwa najbardziej popularne są metody rytmu i biorąc swoją podstawową temperaturę ciała.

Przy wykorzystaniu metody rytmu, można oprzeć się termin owulacji na swoich ostatnich 12 cykli miesiączkowych. Przez odjęcie 18 dni od długość najkrótszego cyklu, można określić, co twój pierwszy dzień będzie płodny; odejmując 11 dni od najdłuższego cyklu pozwala określić ostatnią płodny dzień. Dni w między czasy, jesteś najprawdopodobniej wyobrazić. Tak więc, jeśli twój najdłuższy cykl wynosił 35 dni, a Twój najkrótszy wynosił 30 dni, Twoja "płodne" dni rozpocząć 12 dni w cyklu, a koniec 24 dni.

Twój podstawowej temperatury ciała, w międzyczasie, spadnie o pół stopnia około 24 godzin przed owulacją, potem wzrasta w przypadku wystąpienia owulacji. Metoda ta wymaga podstawowej termometr, który należy użyć, aby nagrać swoją temperaturę codziennie rano w tym samym czasie; kiedy zauważysz spadek temperatury podstawowej, wiesz, że jesteś blisko owulacji.

Make Love Najczęściej

Bezpośrednio przed owulacją, można zauważyć wzór hormonalne przepięciami. Nie ignoruj ​​ich. Gdy te fluktuacje nastąpić, seksu w miarę możliwości tego samego dnia i dwa dni po. To w tym czasie, że śluz szyjki macicy jest w jego prime pomóc sperma zrobić drogę do komórki jajowej, która właśnie została wydana przez jajniki. Gdy jajko zostało zwolnione, nie ma okna tylko 12 do 24 godzin na to, aby zostać zapłodnione; jeśli nie zdążysz, jajko traci rentowność.

Dieta i ćwiczenia

Zdrowej, zbilansowanej diety odgrywa ważną rolę w utrzymaniu hormony zrównoważony i odżywczy system rozrodczy. To również pomaga utrzymać zdrową wagę; jeśli tkanki tłuszczowej waha się zbyt daleko w każdym kierunku, może to zmniejszyć zdolność do poczęcia.

U mężczyzn, cynku mineralnych potrzebny do produkcji spermy i testosteronu. To można znaleźć w żywności, takich jak ser, indyk i ryż.

Cytrusy są pełne witaminy C, która jest niezbędna dla zwiększenia ruchliwości plemników, zmniejszając nacisk na swoich jaj i ochrony plemników od wszelkich wad, które mogłyby utrudniać poczęcie.

Ćwiczenie jest wspaniałe dla pomaga utrzymać zdrową wagę ciała. Ale bądź ostrożny: Nadmierne treningi mogą spowodować brak lub nieregularne cykle, co utrudnia owulacja się odbyć. Jeśli to zaczyna się dziać, zrób przerwę na chwilę i pozwól cykl organizmu wrócić do normy.