Digidexo.com

EPT Test ciążowy Instrukcja cyfrowe

Czeka, aby zobaczyć, jeśli jesteś w ciąży może być czas nerwów nękali. Istnieje wiele testów ciążowych na rynku, które często są trudne do odczytania i zrozumienia. Jasne linie mogą być wyświetlane w oknie testowym, czasem czyniąc wyniki jasne i pozostawiając wiele kobiet mylić. EPT Test cyfrowy eliminuje zgadywanie. Przed wykonaniem testu, są kroki trzeba wykonać, aby uzyskać dokładny odczyt.

Przygotowanie

EPT Test cyfrowych jest nieco inny od pierwotnego EPT test ciążowy. EPT cyfrowy test ciążowy jest w dwóch częściach: w części zawierającej odczyt cyfrowy i kij testową. Obie te muszą być połączone, aby móc przystąpić do egzaminu. Połączyć je, wziąć je z opakowania foliowego i zdjąć nasadkę ochronną na patyku testowej. Line up fioletowe strzałki na patyku testu z uchwytu i włożyć cyfrowej kij testowy do uchwytu, aż zaskoczy.

Próbka moczu

Próbkę moczu wymaga następnego. Próbkę można uzyskać w jeden z dwóch sposobów: oddawanie moczu w sterylnym kubka lub trzyma kij testowy w strumieniu moczu. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z filiżanki, po zebraniu próbki, zanurzyć końcówkę chłonny kija testowego w próbce moczu na 15 sekund, upewniając się, że końcówka chłonny pozostaje wskazał w dół. Jeśli używasz metody przepływu moczu, umieść końcówkę chłonny kija testowego do strumienia moczu przez 5 do 7 sekund, ponownie upewniając się, końcówka chłonny pozostaje wskazał w dół.

Wyniki

W 20 do 30 sekund, po zbiera próbki moczu na pasku testowym, gotowy symbol zacznie migać. Wskaźnik ten pozwala wiedzieć, test działa i próbka przetwarza. W tym czasie, ważne jest, aby sztyft badania pozostają w formie części Odczyt testu to nie wysuwa drążek. W ciągu trzech minut, spójrz do okienka owalnego i będzie czytać "w ciąży" lub "nie jest w ciąży." Czasami, jeśli badanie jest wykonane nieprawidłowo, komunikat "ERR" pojawi się w owalnym oknem. Gdy tak się stanie, nowe badanie będzie musiało być zrobione.