Digidexo.com

Co Witaminy Czy Make Me owulacji dłużej?

Po zajściu w ciążę jest wyzwaniem, szukać jakiejkolwiek korzyści. Warunki poczęcia są dość skomplikowane, tak wiele różnych rzeczy może być tylko trochę off. Jeśli nie przychodzi łatwo, to może być coś prostego. Zacznij od zbadania zdrowia - psychicznego, emocjonalnego i żywienia. Jeden prosty i często pomijany czynnik jest witamina spożycie.

Rozszerzenie Owulacja

Technicznie, nie ma nic, że przedłuża okres owulacji. Nie witamin, minerałów lub leku wystaje czas czasowej jajo jest do zapłodnienia. Jednakże, możliwe jest, w celu wywołania owulacji wcześniej i odżywiać błony śluzowe dla lepszego przyjmowania i podtrzymywania plemników i zapłodnionego jaja.

Śluz szyjki macicy

Witamina C i tlenek azotu może pomóc w rozwijaniu i wspieraniu śluz szyjki macicy, który jest obecny w organizmie kobiety podczas owulacji. Ta błona śluzowa pomaga przetrwać i się plemników do komórki jajowej do zapłodnienia. Mając zapas śluzu szyjki macicy jest zatem użyteczny w tworzeniu najbardziej okna owulacji.

Witamina C jest zarówno jako samodzielny suplement witaminy, a także część większości witamin. Oczywiście, jest staroświecki naturalny sposób jedzenia więcej produktów cytrusowe i pomidory lub picia więcej świeżych soków z tych owoców. Tlenek azotu jest również jako dodatek w sklepach ze zdrową żywnością i aptekach.

Podstawy i dobre pomysły

W prawie każdym tekstem na przygotowanie wyobrazić, lekarze i dietetycy polecam dużo kwasu foliowego oraz witamin B zakresie. Witaminy B i kwasu foliowego idzie w parze w zielonych warzywach liściastych, takich jak szpinak i rukolą. Nie tylko pomagają uregulować hormony, które pomagają w planowaniu, ale także są one krytyczne w pierwszych etapach rozwoju dziecka. Są bardzo pomocne w zapobieganiu wad wrodzonych i nieprawidłowości.

Witaminy rzadko powoduje żadnych problemów, w prawie wszystkich przypadkach pomocy. Nasze ciała potrzebują, a każda klasyfikacja witaminy ma bardzo pozytywny cel. Biorąc kobiety multiwitaminowy pomaga, jak nie jeść różnorodne owoce i warzywa oraz pić świeże soki ładowane z witamin i enzymów.

Jednakże, przed rozpoczęciem jakiegokolwiek schematu suplementów - zwłaszcza w żadnej niezwykle podwyższonych poziomach - skonsultować się z lekarzem.