Digidexo.com

Jak porównać testy ciążowe

Mimo, że niektóre kobiety mogą pobrać pierwszą paczkę testów ciążowych widzą w drogerii, większość kobiet będzie porównać różne testy ciążowe przed podjęciem decyzji, który kupić. Jednak niektóre kobiety nie zdają sobie sprawy z najlepszych sposobów aby porównać testy ciążowe. Chociaż niektóre z czynników, po prostu zależy od osobistych preferencji, istnieją proste kroki, które powinny być podjęte w celu zapewnienia, że ​​jesteś porównując testy ciążowe dokładnie i prawidłowo.

Instrukcje

Sprawdź poziom wykrywania HCG test ciążowy za. Im niższy poziom, tym szybciej można uzyskać pozytywny wynik, jeśli są, w rzeczywistości, w ciąży. Testy ciążowe domu mają poziomy czułości 25 mIU do 100 mIU.

Czytaj online opinie konsumentów na temat testów ciążowych. Najlepszym źródłem informacji o wszystkich dziwactw danej marki testu ciążowego jest prosto od ludzi, którzy stosowali ją. Dobrym źródłem informacji m.in. Amazon.com, Drugstore.com i wczesnego Ciąża-Tests.com.

Rozważmy łatwość interpretacji wyników. Niektóre testy ciążowe będzie miał wyświetlacz cyfrowy, inni będą wyświetlać jedną lub dwie linie lub na znak plus albo minus. Starają się zdecydować, który wyświetlacz będzie najłatwiej można zinterpretować.

Rozważmy łatwość użytkowania. Niektóre testy ciążowe wymagają po prostu mocz na drążku, podczas gdy inni używają techniki paska testowego. Zdecydować, który sposób wolisz.

Rozważmy cenę. Istnieje szeroki zakres cen testów ciążowych. Niektóre testy ciążowe można rzeczywiście znaleźć w sklepach dolara tylko dolara, podczas gdy niektóre z wyświetlaczami cyfrowymi mogą sprzedać za co najmniej 20 dolarów.

Rozważmy dostępność. Niektóre marki testów ciążowych są dostępne wyłącznie w Internecie, podczas gdy inne są dobrze znane marki w prawie każda apteka. Dlatego też, gdy myślisz o test ciążowy, który jest odpowiedni dla Ciebie, biorąc pod uwagę, jak łatwo lub trudno będzie uzyskać test.

Wskazówki

  • Wiele kupony test ciążowy można znaleźć w ulotkach z gazety, ale często można znaleźć na stronie internetowej producenta, aby otrzymywać kupony test ciążowy, jak również.
  • Zdawać sobie sprawę z czegoś, co nazywa linii parowania lub linii o duchach przy interpretacji wyników. Są to linie świetlne, które mogą naśladować dodatni wynik ciążowy i sprowadzające kobiety do myślenia, że ​​są w ciąży, gdy nie są. W celu uniknięcia takiej sytuacji do Ciebie, upewnij się, że tylko interpretować wyniki testu ciążowego w zalecanym terminie w instrukcji i pomija wyniki uzyskane po tym okresie czasu minęło.