Digidexo.com

Jak korzystać z techniki Mąż-trenował porodzie

Wiele razy, telewizja i filmy przedstawiają mąż kobiety w ciąży są w lewo, kiedy nadszedł czas na rzeczywistej urodzenia. Z techniką porodu mąż-trener, że nie jest to przypadek. Jak ten artykuł omawia kilka prostych kroków niezbędnych, by stać się mistrzem tej techniki.

Instrukcje

Staje się wielkim trenerem

Zacznij od opracowania planu porodu. Plan ten zawiera wszystko, co może, z którego chcesz mieć dziecko do tego, czy chcesz używać narkotyków. Rozwijać ten plan na początku ciąży i trzymać się go, gdy dziecko jest gotowe przyjść.

Określić najlepsze techniki relaksacyjne. By dowiedzieć się, co pomaga zatrzymać zrelaksowany jak kobiety w ciąży, będziesz o wiele bardziej przygotowany po to jest czas, aby mieć dziecko. Dowiedzieć się, co sprawia, że ​​najbardziej komfortowe środki określające w jaki sposób chcesz położyć się w łóżku w czasie porodu i co chcesz dzieje wokół wokół (lub wyłączyć telewizor, muzyka gra w tle, itp).

Ćwicz co noc z żoną. Pomóż jej w miłej stan umysłu udając pracę rozpoczął i symulacji, co można zrobić w tej sytuacji, że będzie w końcu tak naprawdę do czynienia. Oznacza to, że koncentrując się na metodach relaksacyjnych co noc, aż czujesz się komfortowo robić je nawet bez myślenia.

praktykują "głowę w poduszkę" techniki. Technika ta jest świetnym sposobem na relaks. Wyobraź sobie głowę swojej żony jako bardzo ciężki i myśleć o sile potrzebnej jej szyi i ramion, aby utrzymać go. Pomóż jej praktyka ustanawiające na łóżku i pozwolić jej szyję i ramiona pójść zupełnie bezwładne. powiedz jej, aby wyobrazić sobie głowę "tonący w poduszkę" i przeżywa ulgę, że ona czuje, nie mając trzymać głowę w górę. To naprawdę pomaga w pracy.

Praktyka oddychania. Istnieje wiele różnych sposobów, że jako mąż możesz pomóc żonie z. Niektóre są lepsze od innych i po prostu trzeba dowiedzieć się, który działa najlepiej dla was obojga.

Wskazówki

  • Praktyka czyni mistrza, więc nad tym co noc. Zacząć na początku ciąży, więc nie starają się pod koniec.