Digidexo.com

Porady na temat poczęcia Dziewczyna

Jest wiele dostępnych informacji, które twierdzi, że dają parom prawo ustalić płeć swojego dziecka. Podczas gdy wiele z nich nie zostało naukowo udowodnione, wiele przysięgać tych metod i zapisania ich na pomagając zaprojektować swoje rodziny. Mimo, że nie ma dowodów, że one działają, żadna z tych metod są niebezpieczne i trudne, tak dla par, które naprawdę chcą wyobrazić dziewczynę, nie ma zaszkodzi spróbować.

Kwasowość pochwy

Mężczyzna i kobieta sperma sperma rozwijają się w różnych warunkach pochwy. Mężczyzna sperma potrzebują bardziej zasadowe środowisko, aby przetrwać, podczas gdy kobieta sperma może przetrwać w obu warunkach alkalicznych i kwasowych. Stworzenie bardziej kwaśne środowisko pochwy może zmniejszyć ilość spermy realizujących jaj. Jednym z kluczowych czynników wpływających na kwasowość pochwy jest dieta. Według Childbirth.org, żywności, takich jak rośliny strączkowe i produkty mleczne sprzyjają dziewczynę i mięsa oraz rzecz kofeina chłopców.

Głębokość penetracji

Pochwa jest naturalnie bardziej kwaśne pobliżu otworu i bardziej zasadowe pobliżu szyjki macicy, więc kobieta plemniki mają przewagę, gdy penetracja pozostaje płytkie. Głęboka penetracja lub wprowadzenie nasienia nie tylko depozytów spermy w bardziej sprzyjającym środowisku, ale daje im przewagę. Od męskiej spermy naturalnie pływać szybciej niż kobiet spermy, będziemy chcieli zachować Płytka penetracja, aby uniknąć tego korzyści.

Czas inseminacji

Landrum B. Shettles, MD, autor książki "Jak wybrać płeć dziecka," przedstawia popularny sposób, w którym czas inseminacji mówi się znacznie wpłynąć na płeć dziecka. Według jego teorii, seks lub udział w inseminacji dwóch do trzech dni przed owulacją daje męskiej spermy do czasu obumierania. Dłużej żyje kobieta sperma następnie przybyć prawo jak jajo jest zwolniony, w wyniku czego dziewczynka.

Orgazm

Według Center for Genetics and Society, orgazmy stworzyć alkalicznej pochwy środowisko, które sprzyja męskiej spermy. Powoduje to również przepustka do przodu i dip do zdeponowanych nasienia, co jest prawdopodobne, że męski plemnik, który pływać szybciej, będzie pierwszy kontakt. Unikać orgazmu podczas stosunku lub inseminacji, jeśli stara się o dziewczynę.