Digidexo.com

Ściągnięty nerwów Leczenie ramię

Nerwy w ramię może zostać pochwycona gdy zbyt duży nacisk kładzie się na nich przez kości, chrząstki, ścięgien i mięśni, które je otaczają. Jeśli masz ściągnięty nerwów, mogą wystąpić objawy, takie jak mrowienie, ból, drętwienie lub osłabienie w dół ramię i na palcach. Najczęściej, odpoczynek i inne drobne zabiegi mogą pomóc ściągniętym nerwem determinację w ciągu kilku dni lub tygodni. Jednak, jeśli leczenie zachowawcze te nie działają, operacja jest czasami, aby złagodzić ból.

Reszta i fizykoterapii

Najczęściej lekarz poprosi o odpoczynku ramię. Choć może to być niewygodne, prawdopodobnie będzie musiał zaprzestać wszelkich działań, które będą naciskać na ramieniu lub pogłębić kompresji. Czasami trzeba będzie nosić temblak utrzymać ramię bezpieczne. Wizyta u fizjoterapeuty może również uczyć ćwiczenia mające na celu wzmocnienie i odkręcić ramię i podjąć odciążyć nerwu. Można również dowiedzieć się, jakie działania będą jeszcze bardziej pogarszały ściągnięty nerwów.

Leki i Chirurgii

Lekarz będzie prawdopodobnie zalecane leki do łagodzenia bólu podczas spoczywają ramię. Niesteroidowe leki przeciwzapalne takie jak ibuprofen i naproksen jest leczenie pierwszego rzutu stosowane do zwalczania bólu i zmniejszenie zapalenia w ramieniu. Jeśli to nie działa, lekarz może dać ci coś mocniejszego lub daje kortykosteroid zastrzyki obniżyć stan zapalny. Jeśli żadna z tych konserwatywnych środków, może być konieczne do podjęcia operacji ciśnienie od nerwu. Typu operacji waha się w zależności od tego, co dokładnie jest uwięzienie nerwu.

Zapobieganie

Zapobieganie ściągniętym nerwem jest dość prosta. Największą przyczyną zmiażdżenia nerwu jest działalność powtarzalne. Ważne jest, aby robić przerwy w działalności, które korzystają z tych samych mięśni i stawów w kółko, ponieważ będą one zmęczyć i miejsce nacisku na nerwy. Ponadto, utrzymanie dobrej postawy jest kluczem, ponieważ zaokrąglone ramiona obciążać stawów. Ważne jest również, aby wykonywać swoje deltoids i triceps, aby poprawić siłę i klimatyzacji.