Digidexo.com

Dobre ćwiczenia dla wyciągnął pachwinie

Termin odciągnąć jest pachwina wspólny termin dla ciągnięcia mięśnia przywodziciela. Jeżeli małoletni, można odciągnąć tylko z nadmiernego rozciągnięcia mięśni. Najpoważniejsze ciągnie może zawierać pewne rozdarcie mięśni. Mięśni przywodziciela pomóc przenieść biodra i zamknąć nogi. W zależności od wagi ciała, reszta może być najlepszym sposobem leczenia, ale w miarę postępu gojenia istnieje szereg ćwiczeń, które mogą być wykonane w celu wsparcia gojenia.

Rozciąga

Motyl odcinek jest najczęściej odcinek do mięśnia pachwiny. Można to zrobić albo stojącej lub siedzącej. Siadając, ugnij kolana i umieścić na dole nogi razem. Delikatnie dociśnij kolana w dół w kierunku podłogi. Stojąco, kucać z nóg razem i delikatnie naciśnij kolana siebie.

Rzuca

Rzuca może odbywać się albo do przodu lub z boku na wzmocnienie mięśni przywodziciela. Dla rzuca bocznych, podzielić nogi. Zakręt jedna noga jak drugiej nogi przesuwa się od siebie, podczas gdy w pozycji stojącej. Powtórz osiem do 10 razy, a następnie wykonaj ten sam ruch z drugą nogą. Zrobić dwa lub trzy zestawy na nodze. Na przednich rzuca, krok do przodu i powoli zginać kolano natomiast przedni przesunięcie ciężaru do przodu tak, tylko piłkę z tyłu stopy dotyka ziemi. Wstać i powtórzyć z drugą nogą. Czy ośmiu do 10 powtórzeń z każdej nogi i dwa lub trzy zestawy.

Przysiady krzesło

Stań przed krzesłem. Powoli usiąść aż prawie na krześle, ale nie całkiem. Utrzymaj tę pozycję przez kilka sekund, a następnie stanąć z powrotem. Powtórz 12 do 15 razy na zestaw dla dwóch lub trzech zestawów. To ćwiczenie pomoże stabilizacji miednicy, która pomaga leczyć i zapobiegać szczepy pachwiny.