Digidexo.com

Jak rozpoznać skurcze

Najczęściej krótkoterminowe skurcze wystąpią z powodu rozległych obrażeń ciała lub zmęczenia mięśni. Chociaż skurcze mogą być bolesne, są często związane z uczuciem ucisku w danym obszarze, z powodu nagłego skurczu mięśnia za. Skurcze mięśniowe występuje w prawie każdym mięśni w ciele ludzkim, a ważne jest, aby dokładnie określić położenie i przyczyny skurcz. Po ból lub ucisk skierowany jest, to może to być wyeliminowane z delikatnym masażem lub odpoczynku.

Instrukcje

Jak rozpoznać skurcze

Odszukaj źródło swoich skurcze mięśni. Studiować anatomię człowieka w celu uzyskania lepszej znajomości źródła skurcz mięśni w Twojej. Musisz wskazać dokładną lokalizację skurcze mięśni w celu jej leczenia, a to oznacza, że ​​musisz zrozumieć różnicę między mięśnia czworogłowego i mięśni ścięgna udowego.

Określić przyczynę swoich skurcze mięśni. Upewnij się, że rzeczywiście pochodzi od skurcz mięśni, a nie z pustego narządu lub w innym miejscu wewnątrz ciała. W większości przypadków będziesz w stanie ustalić tę informację po prostu zwrócić uwagę na swoje ciało. Ból związany z wydrążonym skurcz narządów jest często znacznie wyższa od bólu związanego ze skurczem mięśni. Skurcze narządów są prawie wyniszczające i powinny być traktowane z bezpośrednim eksperckiej pomocy lekarskiej.

Traktuj swoje skurcze mięśni odpowiednio. Najlepszym lekarstwem na skurcze mięśni jest odpoczynek. Gdy mięsień kurczy się szybko, to zazwyczaj stara się powiedzieć, że ciało jest albo uszkodzony lub zmęczony. Może zbyt pracował mięśnie na siłowni lub w pracy, a może po prostu nadmiernie wykorzystywane mięśnie na co dzień. Aby uzyskać lepsze wyniki, zastosować delikatny masaż mięśnia zmęczonego jak odpoczynek.

Rozciąganie przed i po wysiłku fizycznym. Nadmiernie napiętych mięśni pracy jest główną przyczyną zmęczenia mięśni, a często prowadzi do poważnych skurcze i / lub skurcze mięśni. Aby uniknąć takich sytuacji, rozciągnąć prawidłowo przed aktywności fizycznej. Jeśli masz stresującą pracę fizyczną, należy rozciągnąć przed wyjściem z domu do pracy. Utrzymać mięśnie jak przodkiem, jak to możliwe w czasie trwania każdej aktywności fizycznej.

Skonsultuj się z lekarzem, jeśli skurcze mięśni utrzymuje się dłużej niż trzy dni.

Wskazówki

  • Prawidłowe odżywianie, które zawiera maksymalną ilość przyjmowanych płynów, jest niezbędne w celu uniknięcia skurcze mięśni. Utrzymać dietę, która jest bogata w białka, węglowodanów, tłuszczów zdrowych - i zawsze nawilżają kiedy uczestniczyć w aktywności fizycznej przez dłuższy czas.
  • Podczas gdy profesjonalny masaż jest lepsza metoda stosowana w leczeniu stale skurcze mięśni, to nie zawsze jest konieczne. Szukaj w miejscowej bibliotece lub w Internecie dla środków, które szczegółowo osobisty masaż jako pierwszej opcji.