Digidexo.com

Znaki i objawy obrzęk prostaty

Większość mężczyzn znosić obrzęk lub powiększenie gruczołu krokowego w pewnym momencie w ich życiu. Szacuje się, że 90 procent wszystkich mężczyzn zmierzyć się z tym problem w jednym czasie lub innej. Spęcznienia prostaty jest często związane z rakiem prostaty, ale zwykle nie jest percepcja dokładne. W większości przypadków, obrzęk gruczołu krokowego nie jest nowotworowy. Zamiast tego, jest normalną częścią starzenia się dla większości mężczyzn.

Oddawanie moczu Problemy

Najbardziej prawdopodobne objawy dla większości ludzi z problemów prostaty są problemy z oddawaniem moczu. Jednym z tych problemów jest powolne wydalanie moczu. Człowiek będzie próbował oddać mocz i przekonają się, że nie ma on stałego przepływu moczu, a funkcja ciała, które kiedyś trwało 30 do 45 sekund trwa trzy lub cztery razy dłużej.

Problemy z erekcją

Wielu mężczyzn z obrzękiem gruczołu krokowego może nie być w stanie utrzymać lub osiągnąć erekcji. Jest to oczywiście kwestia bardzo ważne dla większości mężczyzn i jedna, która może doprowadzić do natychmiastowego podróży do lekarza.

Krew w moczu lub nasienia

Ten objawów nie jest częste oddawanie moczu lub nawet problemów z erekcją, ale spęcznienia prostaty może prowadzić do pojawienia się krwi w moczu lub nasienia. Chociaż spęcznienia prostaty nie zawsze oznacza, że ​​osobnik ma raka prostaty, w tym objawów często skutkuje tym diagnozy.

Ból pleców

Ból pleców, szczególnie w dolnej części pleców, a czasem na górnej części uda, w stanie, w około 20 do 25 procent tych, którzy cierpią z obrzękiem prostaty.

Rozważania

Kwestia problemów prostaty był jeden, że większość mężczyzn chcieli ukryć wiele lat temu. Wstyd było kluczowym czynnikiem w obliczu tego problemu, a ludzie byli niezdecydowani, żeby nikomu, a często nawet nie iść do lekarza, aż miesięcy minęło. To się zmieniło; Środowisko medyczne nie dotarła do tych, którzy cierpią z tego problemu i uczynił ludzi - i ich znaczący inni - świadomość problemu. W rezultacie, więcej jednostek poszukuje wczesne leczenie tego problemu.