Digidexo.com

Może Torbiele Przyczyna Elbow Pain?

Torbiele są częstą przyczyną bólu łokcia, ale są konkretne zabiegi, które mogą zmniejszyć ilość dyskomfortu. Najczęściej występującym rodzajem łokciowego torbieli jest znany jako torbieli zwoju i jest łatwe do wyleczenia.

Objawy

Ganglion torbiel tworzy zazwyczaj po zwichnięcia i pojawi się na łokciu. Obszar będzie obrzęk i delikatne, a ból jest powszechne, szczególnie podczas zginania stawu.

Leczenie

Wiele torbiele ganglion zniknie na własną rękę w ciągu kilku dni. Przez przeciwbólowych, takich jak Tylenol licznik lub Advil są zazwyczaj przepisywane w celu zmniejszenia stanu zapalnego i bólu.

Rokowanie

Te torbiele łokcie są łatwe do leczenia i powodować jedynie niewielki dyskomfort. Mogą być one ponownie pojawiła się jednak, zwłaszcza u sportowców, które wykonują to połączenie często.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Aby zapobiec tego rodzaju torbieli jest niezbędna do ochrony spoiny podczas ćwiczeń. Wsparcie okład może zmniejszyć ryzyko skręcenia, który jest głównym czynnikiem w rozwoju torbieli zwojowych.

Ostrzeżenie

Chociaż jest to popularny rodzaj torbieli w stawie łokciowym, nie należy zdiagnozować samodzielnie. Udać się do lekarza, jeśli zauważy się typ wzrostu dla prawidłowej diagnostyki.