Digidexo.com

O Ciężkie Shin szyny Pain

Shin jest wspólna nazwa dla zespołu stresu piszczelowego przyśrodkowego. Silny ból goleni szyna, możliwe wynikiem szybki marsz, jogging lub bieganie, to szkoda stresu do kości piszczelowej i tkanki łącznej, które łączą go otaczających mięśni.

Przyczyny

Shin wynikiem przeciążenia kości piszczelowej lub kości nogi, w trakcie aktywności fizycznej. Najczęściej silny ból goleni szyna jest spowodowane działa na pochyłości lub obuwia, który zapewnia słabe poparcie. Działania powtarzające się zatrzymać i uruchomić projekty również mogą powodować shin, jak można nadmiernych ćwiczeń nóg.

Objawy

Szyna występuje ból goleni na goleń i wewnątrz dolnej. To może być ostry ból lub tkliwość. Początkowe objawy zwykle ustępują po zatrzymaniu w ruchu, ale może stać się w sposób ciągły. Niektóre niewielki obrzęk może również być zauważalne.

Czynniki ryzyka

Szyna ostry ból goleni najczęściej dotyka biegaczy, zwłaszcza ludziom nowe uruchomieniem. Osoby z płaskimi łukami w nogach są bardziej podatne na shin szyn, jak są ludzie, których nie przewiduje obuwie solidne wsparcie.

Zapobieganie

Obuwie, które zapewnia silne wsparcie, w tym wsparcie łuku, jest ważne w zapobieganiu silny ból goleni szyny. Prawidłowo rozciąganie przed treningiem i tym trening siłowy z działalności systemem pomaga też. Ponadto, nie forsuj się, lecz stopniowo zwiększać czas trwania i intensywności aktywności fizycznej.

Leczenie

Odpoczynku nogi jest najlepszym sposobem leczenia bólu goleni szyna. Ból nad recepty lub leki przeciwzapalne mogą być stosowane w razie potrzeby. Wisienką na ból obszar na kilka minut co 20 minut może również pomóc, jak utrzymanie puszka Twój goleń podwyższone powyżej serca.