Digidexo.com

Jak zarządzać kofeiny Wypłata Migrena

Kofeina jest miecz obosieczny dla wielu osób cierpiących na migrenę. Chociaż może to złagodzenie bólu, brak może być również powód, dla którego mają migreny w pierwszym miejscu. Kofeina jest substancją uzależniającą i migreny są jednym z najgorszych jej objawów odstawienia. Celem długoterminowym jest ograniczyć spożycie kofeiny, więc organizm nie będzie tak uzależniona. Nadal musi skonsultować się z lekarzem na temat migreny. Będziesz wiedzieć, masz migreny kofeiny odstawienia, kiedy przestać jeść i pić wszystko kofeinę oraz w ciągu dnia można dostać migreny.

Instrukcje

My Brain Hurts

umówić się z lekarzem.

Napisz, co migreny ochotę. M.in., jak długo to trwa, co z boku głowy, że to zwykle on, jeśli masz zawroty głowy, a jeśli są wrażliwe na światło, dźwięki i smaki. Prowadzić dziennik migreny. Jeśli jesteś kobietą, dodaj, czy zostały miesiączkować lub napięcia przedmiesiączkowego.

Zmniejsz kofeiny wymieniając wszystkie żywności, napojów i ponad-the-counter leków, można spożywać w ciągu dnia. Następnie można wyciąć jeden drink co kilka dni. Stopniowo organizm łaknie coraz mniej kofeiny w celu nie daje migreny.

Przełącznik od zawsze pije kawę lub napoje gazowane z czarnej herbaty. Zielona herbata ma nawet mniej kofeiny, ale możesz się przyzwyczaić do czarnej herbaty, a potem spróbuj zielonej herbaty. Pić jedną szklankę wody między każdym napoju kofeiny.

Jedz jedno pole czekolady bardzo powoli, jeśli nie dostać migreny. Przyjmowania leków na ból, jak tylko okaże się, że migrena nadchodzi.

umówioną wizytę do lekarza i pozwolić mu czytać migrena pamiętnik. Pamiętnik może pokazać, że masz inne wyzwalacze migreny, takich jak pogoda, brak snu, lub (w przypadku kobiet), zmiany hormonalne. Następnie można spróbować uniknąć tych wyzwalacze, lub wiedzieć, kiedy lepiej planować działania.

Wskazówki

  • Niektórzy ludzie są znacznie bardziej wrażliwe na kofeinę i kofeiny wycofania niż inne.
  • Dokładna przyczyna migreny nie jest znana, ale zmniejszając spożycie kofeiny może pomóc nie mają migreny częściej.
  • Jeśli masz migrenę i mają nagłą utratę wzroku, drętwienie lub trudno przejść z jednej strony ciała, dostać karetkę od razu.
  • Pić napoje zawierające kofeinę, jak wolno, jak to tylko możliwe.
  • Prosimy nie korzystać z tego artykułu w miejsce porady lekarza.
  • Nie rzucić się nagle, jeśli normalnie spożywać więcej niż 300 mg kofeiny dziennie. Chociaż ból odejdzie w trzy do czterech dni, że migreny mogą być bardzo bolesne.
  • Nie obsesję na bieżąco z pamiętnika migreny. Tylko to, co można z nim.