Digidexo.com

Porady dietetyczne dla kobiety, które zamierzają zajść w ciążę

Wiele par, które chcą mieć dziecko spróbować miesięcy bez powodzenia. Szacuje się, że aż jedna na siedem par doświadcza niepłodności. Przyczyny bezpłodności może być trudna do zdiagnozowania. Często zdarza się jednak, że ma do czynienia z niemożnością kobiety prawidłowo owulacja. Jedzenia prawo żywności może pomóc kobiecie owulacja zwykle, co zwiększa jej szanse na zajście w ciążę.

Jedz więcej nabiału pełnotłustego

Jeden z najnowszych rzeczy, naukowcy odkryli, że pijąc mleko i jedzenie lodów zwiększyć szanse kobiety na uzyskanie ciąży więcej niż zużywa / pitnej o niskiej zawartości tłuszczu lub produkty mleczne beztłuszczowe. Uważa się, że dieta o niskiej zawartości tłuszczu przyczynia się do braku owulacji, główną przyczynę niepłodności. Lekarze sugerują, kobiet, które chcą dostać się w ciąży z przełącznika do odtłuszczonego mleka i z całego niskotłuszczowego jogurtu do lodów.

Unikaj tłuszczów trans z przetworzonej żywności

Niektórzy lekarze uważają, że tłuszcze trans, powszechnie spotykane w przetworzonej żywności, takich jak pączki i margaryny, może przyczynić się do niepłodności. Zalecają ograniczenie tłuszczów trans do 2 gramów dziennie. Można to osiągnąć poprzez spożywanie większej ilości owoców, pełnego ziarna i warzywa i mniej przetworzonej żywności. Jeść mniej tłuszczów trans doprowadzi do zdrowego poziomu insuliny, co wpływa również owulacji.

Zwiększyć kwas foliowy i żelazo

Suplementów kwasu foliowego jest znana jest ważna dla zdrowia niemowlęcia. Jest to również ważne przed zapłodnieniem, a biorąc kwas foliowy i jeść pokarmy bogate w żelazo wydają się przyczyniać do płodności. Jednak lekarze stwierdzili, że aby zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, należy jeść pokarmy bogate w żelazo, takich jak warzywa i fasoli, lub suplementy żelaza, ale nie zużywają więcej czerwonego mięsa, które jest również bogate w żelazo, jak jedzenie mięsa będzie nie pomaga płodność.