Digidexo.com

Jak zatrzymać Biorąc Ortho Tri-cyclen

Antykoncepcyjnej jest jednym z najbardziej popularnych metod antykoncepcyjnych. Gdy przestrzegać instrukcji biorąc tabletki antykoncepcyjne, na ogół są one bardzo skuteczne. Jednak przychodzi taki moment, kiedy większość kobiet podejmuje decyzję, aby przejść się na pigułki, czy to jest na stałe lub czasowo. Dowiedz się kilka wskazówek, jak przerywać Ortho Tri-cyclen.

Instrukcje

Określ przyczynę, którą chcesz przerywać Ortho Tri-cyclen. Jednym z najczęstszych powodów, że wiele kobiet zatrzymać to dlatego, że chce zajść w ciążę. Inne kobiety odstawieniu pigułki antykoncepcyjnej, jeśli występują niepożądane skutki uboczne. Niektóre kobiety mogą podjąć decyzję, aby przejść od pigułek antykoncepcyjnych na rzecz innej formy antykoncepcji.

Zakończ biorąc pakiet kontroli urodzeń, które zostały już rozpoczęte. Oznacza to, że trzeba zakończyć placebo pigułki antykoncepcyjne. Są to tabletki, które występują w ostatnim tygodniu miesiąca, i wskazują, że będzie miesiączkować. Nie zacznie biorąc nowe opakowanie tabletek po miesiącu.

Nigdy nie należy przerywać stosowania tabletek antykoncepcyjnych w środku opakowania. To może wydawać się całkowicie dopuszczalne, aby zrobić. Jednak będzie naprawdę mylić ciało, jeśli zatrzyma się w środku stawki, lub miesiąc. Jest prawdopodobne, że twój cykl menstruacyjny zacznie wcześnie, a może nawet więcej niż jeden.

Aby zmienić pigułki antykoncepcyjne, rozpocząć nową pigułkę po zakończeniu z ostatnią paczkę Ortho Tri-cyclen. Zamiast podejmować kolejną paczkę Ortho Tri-cyclen, zacząć przyjmować nowe tabletki. Jedynym wyjątkiem będzie, jeśli lekarz nie zaleci inaczej. Jeśli powodem, że masz zamiar się z Ortho Tri-cyclen jest przejście do nowej pigułki antykoncepcyjnej, która jest niższa w hormonów, może być zobowiązana do czekać miesiąc.

Zaczekaj, trzy miesiące po zakończeniu stosowania leku Ortho Tri-cyclen przed próbuje zajść w ciążę. Niektórzy ludzie są znane mają trudny czas z zajściem w ciążę po ich odstawieniu pigułki antykoncepcyjnej, podczas gdy inni w ciążę od razu. Czekają trzy miesiące pozwolą organizmowi regulować swoje hormony.

Wskazówki

  • Najczęstsze skutki uboczne Ortho Tri-cyclen to nudności, wymioty, bóle brzucha, wzdęcia, krwawienia i plamienia i wymianę menstruacji. Jednym z efektów ubocznych Ortho Tri-cyclen jest tymczasowa niepłodność po pigułki antykoncepcyjnej zostało przerwane. Jeśli nadal nie ma pewności, jak zatrzymać przy Ortho Tri-cyclen, odwiedź położniczy i ginekologiczny.
  • Unikaj wielokrotnie biorąc i zatrzymywanie Ortho Tri-cyclen lub jakiekolwiek inne pigułki antykoncepcyjnej. Możesz stracić, gdy okres będzie. Ważne jest, aby powstrzymać się od zabierania pigułki antykoncepcyjne, jeśli jesteś w ciąży.