Digidexo.com

Rodzaje sztifty dla Foot Kropla

Spadek stóp występuje, gdy osoba stara się podnieść przednią część stopy, ale nie może. Ci z kropli stóp zrekompensować albo tasowanie lub używając przesadnie windy, która przynosi stóp wyżej, co ułatwia nie przytrzasnąć palce na niczym. Z pozycji losowego ruchu morf zgięcie kolana podniesienia całej stopy z ziemi. To dziwne, nierówne chodzenie chód nazywa steppage chodu. Spadek stóp może rozwiązać na własną rękę; jednak urządzenia do udzielania pomocy są dostępne, aby zmniejszyć możliwość obrażeń. Leczenie początkowo skupia się na podstawowej choroby lub zaburzenia, ale za pomocą szyny stóp może być czasowe lub trwałe rozwiązanie.

Stała pozycja kostki szyny

Ta szyna, który waży tylko 10 uncji, jest idealnym rozwiązaniem dla pacjentów, spadek stóp. Jest to urządzenie, które umożliwia wspomagające u pacjentów z łagodną do umiarkowanej stopy spadku doświadczyć prawidłowe chodzenie. Stała pozycja ma kilka zalet. Jest unieruchamia nogę po kontuzji i można go używać tak długo, jak to konieczne do terapeutycznego funkcją powrotu do funkcji chodu.

Stała pozycja kostki szyna przywiązuje do wsparcia protetyczne łuku, zapewniając tym samym najwyższy poziom wsparcia funkcjonalnego. Pozwala to na zauważalną poprawę steppage chodu przy zachowaniu znacznie niższy profil niż stawu skokowego Orteza (AFO) szyn. Jednak dla osób świadomych mody nie jest dobra wiadomość tutaj. Szyny te kostki są w jednym kolorze - czarnym.

Stawu skokowego Orteza (AFO)

Innym częstym szyna kolana używane do spadku stóp jest orteza stawu skokowego (AFO). Jest to zwykle pooperacyjny montażu, ale jest skuteczny przy zabiegu chirurgicznym nie jest rozwiązaniem.

Celem w AFO jest zapewnienie stabilności podczas żadnego z trzech etapów Stepping: fazy stałego, huśtawka fazy albo ruch push-off, gdy opuszcza fazę stałego. Jeżeli stopa wytrzymują chwilowe ciśnienie podczas push-off, AFO może być pomocne urządzenie.

Jest to powszechnie stosuje się w przypadku AFO spadku stopy, w których wymagana jest sztywna lub półsztywna. AFO obsługuje tył podudzia i pasuje do buta. Jest to przydatne dla pacjentów po udarze mózgu, osoby z przewlekłym zaburzeń neurologicznych powodujących niestabilność lub spastyczność. Ten szczególny AFO jest wykonana z polipropylenu - silnego, tworzywa sztucznego-jak, który zmieści się do cięcia spowodowane.

Ukryte lub odsłonięte AFO

W niektórych przypadkach, ukryte wkładki do butów są pacjent musi przezwyciężyć trudności z chodzeniem, które wynika z spadku stóp. Jeśli kostka jest bardzo niestabilna, jednoczęściowy AFO szyna zapewnia najlepsze rozwiązanie. Ma kształt "L", który lekko przesuwa postawę i zmniejsza nacisk na ściągnięty nerwów.

Jeden element tworzy kąt 90 stopni na pięcie i wspiera plecy podudzia do punktu poniżej kolana, gdzie otacza nogę i zabezpiecza AFO. W przypadku, gdy forma pięty rozciąga się od spodu stopy, but zapewnia poprawnie.