Digidexo.com

Co to jest Gryf trakcji?

Trakcji szyi jest formą terapii fizycznej, która pomaga zatrzymać ból szyi, delikatnie rozciągając kręgosłup szyjny. Lekarzy, terapeutów i kręgarzy często używają przyczepność do łagodzenia bólu szyi, ale jest to również możliwe dla pacjentów do niektórych szyi trakcję w domu.

Urządzenie mechaniczne

Pracownicy służby zdrowia wykonywać trakcję za pomocą urządzenia mechanicznego, który stopniowo otwiera przestrzenie między kręgów szyjnych. Pozwoli to zmniejszyć nacisk na kręgosłup i zmniejszyć ból. Niektórzy terapeuci używać trakcję przerwami; Urządzenie będzie ciągnąć, a następnie odpocząć.

Instrukcja trakcji

Trakcji szyi może być wykonywane ręcznie przez terapeuta lub kręgarz stoi za pacjenta i delikatnie wyciągając głowę pacjenta.

Over-the-Door

Over-the-drzwi trakcji jest popularną formą domu trakcji. Pacjent kładzie rodzaj uprzęży na jego szyi. Drugi koniec wiązki zawiesza się drzwi i posiada wagi wody lub worki. Wagi stopniowo rozciągać szyję.

Powietrza trakcji

Trakcja powietrza jest inna forma terapii domowej. Pacjent kładzie sprzętu trakcji powietrza wokół szyi i powoli napełnia się go z pompą ręczną. Przez stopniowe zwiększanie ciśnienia pacjenta powoli rozpościera się w szyję.

Poduszka szyjki macicy

Korzystanie z szyjki macicy trakcji poduszki jest prosta forma terapii domowej. Poduszka jest ukształtowana tak, że jest duża, wysoki rolkę podtrzymującą szyjkę i pozwala głowicy zwisają z drugiej strony. Specjaliści zalecają używanie go do nie więcej niż 30 minut. Nie należy stosować podczas snu.

Pod opieką lekarzy

Ważne jest, aby skonsultować się z lekarzem przed wykonaniem trakcji w domu. Jeśli nie wykonano prawidłowo, w domu trakcji może rzeczywiście zrobić problem szyi gorzej.