Digidexo.com

Jak zapobiec obrzęk szyi

Niestety, ból karku jest częstym schorzeniem w naszym szybkim tempie, stresującym świecie. Kiedy mięśnie szyi stają się mocno z powodu kontuzji lub napięcia, płyny zacząć budować w tkankach, powodując dyskomfort obciążających obrzęk. Podjęcie kroków w celu zapobiegania i zmniejszania obrzęku szyi nie tylko przyczynić się do łagodzenia bólu, będzie to również pomóc w promowaniu gojenia.

Instrukcje

1, pić dużo wody, aby zapobiec szyi obrzęk. Gdy mięśnie stają rannych pogorszone uwalniają toksyny do otaczających tkanek, co może jeszcze bardziej pogarszają problem jeśli nie usuwane z organizmu. Woda nie tylko pomoże zachować wspólne przestrzenie i tkanki mięśniowe smarowane, będzie to również pomóc, aby wypłukać toksyny, że wspieranie dalszego pęcznienia.

Utrzymanie dobrej postawy, szczególnie jeśli siedzisz na długie okresy czasu. Upewnij się, że krzesło biurko i komputer są rozmieszczone tak, że twoja głowa jest utrzymywany w pozycji pionowej, aby uniknąć trzymając głowę w górę, w dół lub wyłączone przez dłuższy czas, aby zapobiec obrzęk i ból szyi.

regularnie ćwiczyć szyję, po prostu biorąc na chwilę usiąść prosto, spojrzeć w obie strony i obrócić głowę w górę iw dół. Proste ruchy szyi pomoże zapobiec narastaniu napięcia i zachować płynów ustrojowych ruchu zamiast budować się stworzyć problem.

Upewnij się, że twoja głowa jest prawidłowo obsługiwany podczas snu. Podczas gdy chcesz, aby poduszka być na tyle duże, że to popiera szyi od ramion do tyłu szyi, nie ma to być tak wysokie, że twoja głowa jest podniesiona powyżej prostej z organizmu. Jeśli cierpisz na bóle szyi regularnie, możesz rozważyć zakup specjalnej poduszki, który został zaprojektowany, aby dać odpowiednie wsparcie szyi i głowy.

5 Epoka obrzęk szyi, gdy jest obecny, aby pomóc płynów odepchnąć od obszaru i zmniejszyć ból. Lód może być stosowane trzy do czterech razy dziennie przez 15 do 20 minut w tym samym czasie. Upewnij się, że chronią skórę poprzez umieszczenie szmatki między lodem i szyi.