Digidexo.com

Jak wybrać najlepsze Egg Donor Doctor

Lekarze, którzy pracują z pacjentami, zmagają się z niepłodnością nazywa endokrynologów rozrodcze (OZE). Jedną z usług oferowanych przez RE jest darowizna jaj. Dawcy jaj jest stosowany, gdy kobieta, która chce zajść w ciążę, ma problemy z jajnika. Jaj oddawanie może być anonimowe lub może być taki, w którym zarówno dawca i biorca są znane ze sobą. Znalezienie RE, aby poprowadzić Cię przez ten proces może obejmować kilka etapów.

Instrukcje

Spójrz liczbę IVF (zapłodnienia in vitro) procedury lekarz wykonuje każdego roku. Można to zrobić przez wyszukiwanie Towarzystwo Assisted stronie reprodukcyjnego Technology (patrz źródła). Większość lekarzy zaktualizować swoje statystyki każdego roku. Większa liczba wskaże więcej doświadczenia. Jajko darowizna odbywa się poprzez IVF.

Spójrz na kursy sukcesu lekarza. Wskaźnik sukcesu zależą od liczby urodzeń żywych. Urodzenia żywe jest liczona jeśli życia dziecka wynika z procedury.

Sprawdź statystyki komórki jajowej dawcy. Cykle dawcy są liczone oddzielnie od cykli, w których oboje partnerzy przyczyniają materiał DNA. W ogóle, cykli dawcy stopy powinny być wysokie, bo lekarze pracują z bardzo płodnej ludności. Jednak niektóre przychodnie mogą wziąć krewnych z krwi i kobiety w pewnym wieku, że inne kliniki nie mogą przyjąć jako dawców. Należy wziąć to pod uwagę, ponieważ może to zmniejszyć skuteczność.

Zapytaj lekarza, jak kandydaci na darowizny są wybrane. Większość klinik wymaga żadnych kandydatów darowizny jajko przejść rozległe psychologicznej, zanim będzie je zaakceptować. Niektóre kliniki mają pulę dawców, którzy pomogli pary mają udanej ciąży. Niektóre kliniki pozwoli ci rozważa darowizny jajko wybrać bezpośrednio kandydatów. Inni mogą dopasować kandydata niezależnie, ale dawca i biorca nie mogą być znane ze sobą.

Zadaj mówić do poprzednich klientów. Wiele klinik mają referencje od klientów na swoich stronach internetowych oraz w broszurach. Inni mogą mieć listę klientów, którzy zostali przez procedury przed i którzy są gotowi do rozmowy z kandydatami.

Zapytaj on-line. To dobre miejsce, aby znaleźć informacje na temat najlepszej możliwej RE dla sytuacji jest online. Niektóre strony internetowe poświęcone niepłodności mają fora, które dotyczą kwestii związanych wpłaty jaj. Plakaty mogą polecić jakiegoś lekarza lub ostrożność wobec jednego na podstawie wcześniejszych doświadczeń (patrz źródła).