Digidexo.com

O Rachunku Oszczędnościowego zdrowia rząd

Zdrowie rachunki oszczędnościowe (HSA) jest unikalny dla Stanów Zjednoczonych i zostały stworzone w taki sposób, aby pomóc Amerykanie nabyć osobistej opieki medycznej bez konieczności pomocy rządowej.

Identyfikacja

HSA są tworzone przez rząd amerykański, aby pomóc ludziom zaoszczędzić na przyszłych kosztów leczenia. HSA jest kontrolowana przez posiadacza rachunku i są inwestowane na giełdzie; są wymagania i wytyczne, aby uzyskać tego typu konta.

Historia

W 2003 roku, rachunek Medicare przekazywane przez administrację Busha stworzyła Konta Zdrowie oszczędności; był początkowo postrzegany jako pozytywny sposób dla przeciętnego Amerykanina, aby uzyskać ubezpieczenie zdrowotne.

Funkcja

Funkcja HSA jako normalnych kont oszczędnościowych, ale są wykorzystywane na przyszłe koszty opieki zdrowotnej, co pozwala umieścić określoną kwotę na rachunek okresowo zbudować lokowania oszczędności dla przyszłych potrzeb.

Wymagania

Jednym z podstawowych wymogów jest rejestrowanie w wysokiej odliczeniu planu Zdrowia (HDHP). Aby uzyskać konto Zdrowie Savings, odliczeniu HDHP musi być co najmniej 1100 dolarów dla osób i 2200 dolarów dla rodzin.

Pierwsze HSA

Konto może być nabyte przez uprawnionych banków, agentów ubezpieczeniowych lub SKOK; Dodatkowo, pracodawca może również założyć konto w imieniu pracownika.