Digidexo.com

Najlepszy czas w miesiącu, aby zajść w ciążę

Chociaż może się wydawać, że jest to możliwe w każdej chwili w ciążę po miesiącu, istnieją pewne określone dni miesiąca, kiedy jest bardziej prawdopodobne, aby zajść w ciążę. Kobiety są najbardziej płodne w okresie owulacji ich cyklu menstruacyjnego. Dla przeciętnej kobiecie, która ma 28 dni cyklu menstruacyjnego, owulacji zazwyczaj wchodzą w dzień 14. Po zwolnieniu jajko znajduje się okno 24 godzin, kiedy może wystąpić koncepcji. Aby zwiększyć swoje szanse na uzyskanie ciąży, wykonaj następujące kroki.

Instrukcje

Poznaj swoją datę owulacji. Owulacja występuje zwykle 14 dni po rozpoczęciu miesiączki, więc liczyć do przodu 14 dni po uruchomieniu czas i planujemy kilka dni przed mieć stosunek około dnia 11 lub 12. współżyć co drugi dzień, aż do dnia 16. Czekam na dzień w między pozwoli nasienie liczyć budować.

Użyj test owulacyjny predykcyjnych. Testy predykcyjne owulację wykrywania poziomu hormonu luteinizującego. Hormon ten powoduje uwolnienie jaja. Zestawy owulacyjne mogą wykryć tego hormonu wzrost i ostrzegają, kiedy owulacja ma się pojawić.

Weź podstawowej temperatury ciała. Jeśli wziąć temperaturę ciała codziennie, można wykryć zmiany w temperaturze. Gdy temperatura wzrasta powyżej normalnej wartości początkowej, to jest owulacja wskazanie ma się wydarzyć. Wzrost temperatury jest myśl, aby pomóc stworzyć środowisko ułatwiające cieplejszy koncepcji.

Sprawdź, czy śluz szyjki macicy. Przed rozpoczęciem owulacji, można zauważyć, że Twoje śluz szyjki macicy staje się grubsza i śliskie. To wskazuje płodne śluzu. Współżycie w tym czasie będzie zwiększyć swoje szanse na poczęcie. Jest to najbardziej skuteczna metoda przewidywania najlepszy czas w miesiącu, aby zajść w ciążę u kobiet, u których występują nieregularne cykle.

Masz zbadamy laboratorium. Endokrynolog reprodukcyjny można zrobić regularne badania krwi, aby analizować swoje hormony i uzyskać wgląd kiedy jesteś najbardziej płodna. W oparciu o analizę poziomu hormonów, może ona zalecić najlepszy czas miesiąca, aby spróbować wyobrazić. Może to być przydatne dla kobiet, które mają nieregularne cykle.

Wskazówki

  • Mieć stosunek co drugi dzień prowadzących do i po owulacji, gdy przewidujemy wystąpienie, aby zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę.
  • Uważaj, aby nie uczynić stosunki chore. Małżeństwa mogą stać się napięte, gdy koncentruje się wyłącznie na uzyskanie ciąży.