Digidexo.com

Jak leczyć Opthalmoplegic Migrena

Termin oftalmoplegicznej migrena jest mylące. Oftalmoplegicznej migrena migrena nie jest w ogóle, i to jest teraz klasyfikowany według Klasyfikacji Ból głowy Ból głowy z Międzynarodowego Towarzystwa jako nerwobóle. Ból spowodowany tym stanie scentralizowanie wokół pacjenta oczy, powodując ból głowy. Ta rzadka choroba dotyka głównie małe dzieci, które również wystąpić przemijające porażenia z dodatkowych-mięśni gałki ocznej oraz ból oka i rozszerzonych źrenic. Oftalmoplegicznej migrena wpływa trzeci nerw czaszkowy. Pacjent cierpiący oftalmoplegicznej migrenowym może podjąć pewne kroki, aby złagodzić cierpienie.

Instrukcje

przegrana oftalmoplegicznej ból migrenowy poprzez monitorowanie diety. Utrzymywanie składników odżywczych i witamin w bilansie utrzymuje organizm funkcjonuje prawidłowo i zapobiega blokadzie, że pogarsza migreny.

Prowadź dziennik objawów, śledzenie każdym oftalmoplegicznej migrena występuje. To zmiany, otoczenie środowiskowe, ćwiczenia i działania uczestniczyłeś w przed oftalmoplegicznej migreny początku. To księgowanie może pomóc w określeniu czynników można manipulować w celu złagodzenia oftalmoplegicznej bólu migrenowego.

Przejęcie recepty niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ), takie jak ibuprofen (Motrin lub Advil) i naproksen (Aleve, Naprosyn i Anaprox).

Odpoczynek i relaks tak bardzo jak to możliwe, gdy trafienia ból. Stres zwiększa ból i relaksu pomaga mu ustępują. Brak snu może przyczynić się do długotrwałych ataków bólu głowy i dogania snu usuwa ból w niektórych pacjentów.

Skonsultuj się z osobistym lekarzem odnośnie leków można wziąć do leczenia oftalmoplegicznej migreny. Weź leki zgodnie z zaleceniami lekarza, aby złagodzić ból i zapobiec migrenie z coraz gorzej.

punktów ciśnienia masaż w pobliżu oka, gdzie ból promieniuje. Masaż pobudza krążenie krwi i zapewnia ulgę w bólu głowy.

Kontynuacja ze szczegółowym badaniu oczu po doświadczeniu oftalmoplegicznej migreny. Badania wzroku wykluczyć inne choroby oczu i odkryć nowe objawy. Jeśli warunki pogorszy, egzaminy oko pomóc lekarz pierwszego ustalenia, jakie kroki podjąć w celu uzyskania optymalnej łagodzenia bólu pacjenta.