Digidexo.com

Co trzeba wiedzieć przy zamierza zajść w ciążę

Wybierając się matka jest jedną z najbardziej zmieniających życie decyzji kobieta będzie kiedykolwiek zrobić. Zrozumienie wielu aspektów ciąży, zanim się faktycznie w ciąży jest ważna z wielu powodów. Ponieważ koncepcja występuje przed wiele kobiet sobie sprawę, że jest w ciąży, co wiedzieć, gdy planuje ciążę pomoże podejmować mądre decyzje, które doprowadzą do najlepszego wyniku dla matki i dziecka.

Uprzedzenie fizyczne

Wielu lekarzy zaleca, aby kobiety mają pełne właściwości fizyczne, zanim zajdzie w ciążę, w celu ustalenia, czy jej ogólny stan zdrowia i styl życia sprzyja zdrowej ciąży. Wizyta ta występuje zwykle okres do jednego roku przed zajściem w ciążę i będzie można zadawać pytania lekarza dotyczące poczęcia, ciąży i poza nią. Najprawdopodobniej zostać poproszony o twojej historii medycznej i rodzina twojego partnera, dieta, zdrowie psychiczne i inne pytania, które prowadzą do oceny ogólnej odnowy biologicznej. Należy również zauważyć, że ogólny stan zdrowia jej partnera można określić prawdopodobieństwo pojmowania i porodu zdrowego dziecka.

Dieta i ćwiczenia

Kobiety, które są w dobrej kondycji fizycznej często łatwiej poczęciem, przewożenia i dostarczania zdrowe dziecko. Aby zwiększyć swoje prawdopodobieństwo posiadania zdrowej ciąży, ważne jest, aby jeść całej żywności, takich jak owoce, warzywa, ziarna i chude mięso, aby przygotować swoje ciało do pielęgnowania rosnące dziecko.

Wiele lekarze zalecają, że kobiety rozpocząć przy prenatalnych witaminy przed są w ciąży w celu zapewnienia, że ​​posiadają one zasadnicze witaminy i minerały niezbędne w celu utworzenia zdrowej płodu.

Ćwiczenie jest ważne, gdy planuje ciążę. Kobiety, które są w zakresie masy zdrowe dla ich wieku i wzrostu mają niższe ryzyko rozwoju nadciśnienia tętniczego, cukrzycy i innych problemów, które mogą być szkodliwe dla matki i dziecka. Będąc w dobrej formie fizycznej zazwyczaj sprawia ciąży bardziej komfortowe ogólny i może pomóc kobiecie przejść przez pracę szybciej.

Rozpocznij schematu ćwiczeń przed zajściem w ciążę i można nadal wykonywać w całej ciąży, choć być może trzeba zmienić to, jak twój brzuch grow.s Jednak wszystkie plany treningowe powinny być omówione z lekarzem, zanim zostaną podjęte w celu zapewnienia bezpieczeństwa i bezpieczeństwo dziecka.

Lifestyle Rozważania

Wiele kobiet uważa, że ​​konieczne jest wprowadzenie zmian w stylu życia przed poczęciem oprócz zmiany diety i ćwiczeń fizycznych. Obejmują one decyzję o powstrzymanie się od korzystania z produktów tytoniowych, picia alkoholu i spożywania narkotyków, podczas gdy próbuje zajść w ciążę oraz w trakcie ciąży. Poczęcie następuje dwa tygodnie po terminie miesiączki. Większość kobiet nie zdaje sobie sprawy, że są w ciąży aż do następnego okresu ich pominięcia, które mogą być kilka tygodni później. Ze względu na fakt, że niezbędne narządy niemowlęcia zaczynają rozwijać natychmiast po koncepcji używania tytoniu, alkoholu i leków, może nie wielkie szkody dla rozwijającego dziecka. Tak więc, gdy planuje ciążę, to najlepiej, aby zatrzymać wszystkie działania, które mogą być szkodliwe dla płodu.