Digidexo.com

Jak wyobrazić Po wkładki

Urządzenie wewnątrzmaciczne (IUD) oferuje długotrwałą ochronę przed ciążą, ale to, co się dzieje, jeśli zdecydujesz, że chcesz zajść w ciążę? Dobrą wiadomością jest to, że przy użyciu IUD nie powinien odbić się na przyszłą zdolność do zajścia w ciążę i mieć zdrową ciążę.

Instrukcje

Wyjmij IUD. ZPD usuwanie powinny być wykonywane przez lekarza. Według feministycznej Centrum Zdrowia Kobiet, większość kobiet zgłasza, że ​​usunięcie wkładki jest szybsze i mniej bolesne niż oryginalny wprowadzania urządzenia.

Uzyskaj porady. Ogólnie rzecz biorąc, można zajść w ciążę, jak tylko Twój ZPD został usunięty. W rzeczywistości, jeśli Wkładka wewnątrzmaciczna jest usuwany w pobliżu swojego czasu owulacji i niedawno miał seks bez zabezpieczenia, można pojąć z tego spotkania, czy sperma jest nadal w organizmie. Jednakże, lekarz może oferować porady na temat zrozumienia cyklu miesiączkowego i określania, kiedy masz owulację, aby zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę.

Czy stosunek seksualny bez zabezpieczenia. Oczywiście, przy użyciu innej formy kontroli urodzeń uniemożliwi zajście w ciążę.

Śledzenie cyklu miesiączkowego. Jeśli Twój okres się spóźnia, wykonać test ciążowy lub udać się do lekarza na badanie. Jeśli test ciążowy w domu jest pozytywny, aby wizytę u lekarza w celu potwierdzenia wyników i rozpoczęcia opieki prenatalnej.

Wskazówki

  • Każda kobieta jest inna, więc gdy niektóre kobiety mogą pojąć natychmiast po wyjęciu Wkładka wewnątrzmaciczna, może to potrwać miesiące dla innych. Skonsultować się z lekarzem, jeśli obawiasz się o tym, jak długo jest to biorąc do zajścia w ciążę.
  • Testy domu owulacji mogą pomóc określić swoje najbardziej płodne razy.
  • Nigdy nie należy próbować usunąć wkładki siebie.