Digidexo.com

Jak zajść w ciążę podczas karmienia piersią bez kropki

Matek, które lubią piersią swoje nowe dzieci mogą nie być świadomi, że pielęgniarstwo spowalnia powrót płodności. Podczas gdy wiele nowych rodziców może zostać zwolniony, że szansa na innym ciąży jest obniżona o karmieniu piersią, inne mogą być rozdarty między piersią kontynuowania relacji pomiędzy mamą i dzieckiem, a poczęcie kolejnego dziecka. Na szczęście, są pewne konkretne kroki matki mogą podjąć, aby przyspieszyć powrót płodności przy jednoczesnym pielęgniarskiej.

Instrukcje

Pielęgniarstwo monitorować Habits

Rekord każda sesja pielęgniarska w notesie. Etykiety górę strony z datą. Każdorazowe pielęgniarki dziecka, rejestruje czas. Nie zapomnij, aby nagrywać sesje nocne, a także, ponieważ są one bardzo ważnym czynnikiem w zamian płodności.

Po około dwóch lub trzech dni od zapisu wszystkie sesje pielęgniarskie, zbadać swoje dane. Zwróć szczególną uwagę na średnią liczbę sesji opieki dziennie, a także od pory dnia, w którym są dokonywane.

Ogranicz liczbę sesji opieki dziennie. Jeśli dziecko jest starsze niż sześć miesięcy i rozpoczął ciał stałych, spróbuj zacząć od zastąpienia jednego lub późne popołudnie sesji pielęgniarskiej rano z pokarmów stałych.

Po kilku dniach z jednej zmniejszonym sesji pielęgniarskiej, spróbuj zabrać innym. Jeśli to zrobisz, dopóki sesje pielęgniarskie są od czterech do siedmiu godzin od siebie, Twój okres jest o wiele bardziej prawdopodobne, aby powrócić, co pozwala na kolejne dziecko, aby być postrzegane.

Oczywiście, regularne współżycie zawsze będzie zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę.

Wskazówki

  • Jeśli Twoje dziecko ma mniej niż sześć miesięcy, a jeszcze się nie zaczął jeść stałe pokarmy, to mleko matki jest jego głównym źródłem odżywiania. Nie spiesz odstawieniu z dzieckiem w tym wieku. Według Amerykańskiej Akademii Pediatrii, niemowlęta powinny być karmione wyłącznie piersią przez co najmniej sześć miesięcy.
  • Pamiętaj, aby zmniejszyć sesje pielęgniarskie stopniowo. Nagłe zmiany nie są bardziej przydatne niż powolne zmiany, i stopniowe przejście będzie łatwiejsze na dziecko. Będzie również zmniejszyć prawdopodobieństwo zatkania przewodów.
  • Pamiętaj, że tylko dlatego, że okres nie wrócił, nie oznacza, że ​​nie może pojąć. Wiele kobiet owulacja podczas karmienia piersią bez powrotu krwawienia miesiączkowego. Rób regularne testy ciążowe w celu zapewnienia, że ​​nie są, w rzeczywistości, w ciąży.
  • Jak wspomniano powyżej, zmniejszania ilości czasu pielęgniarski może być czasami trudny do równowagi z produkcją mleka. Jeśli Twoje piersi są bardzo pełne, możesz używać laktatora je opróżnić, aby uniknąć kanały niedrożne lub zapalenie sutka. Jednakże, nie jest z reguły przyczyną problemów o ile spadek nagłego i drastyczne.