Digidexo.com

Jak dostać receptę do kontroli urodzeń

Wiele form kontroli urodzeń wymaga recepty. Opcje obejmują tabletki, plaster, pierścień, strzał i urządzenie wewnątrzmaciczne (IUD). Mogą one mieć długość do 99,9% skuteczność przy właściwym. Metody te oparte hormonów można uzyskać dopiero po mówić o wykształceniu medycznym. Aby uzyskać receptę, trzeba mieć roczny egzamin i przedyskutować swoje opcje z lekarzem.

Instrukcje

Znajdź lekarzem. Poszukaj praktyce lekarza rodzinnego, lekarza zdrowia kobiet, ginekolog lub lekarz innej planowania rodziny. Nie mogą być również planowanie rodziny lub poradnia zdrowia kobiet w twojej okolicy.

Kontakt telefoniczny i praktyka poprosić o spotkanie. Niektórzy dostawcy mogą nie przyjmować nowych pacjentów w każdym czasie.

Weź udział w swoje powołanie. Lekarz będzie porozmawiać o planowaniu rodziny, zdrowie seksualne i opcji kontroli urodzeń, które mogą pracować dla Ciebie. Będziesz mieć również ginekologicznych egzamin, w którym lekarz bada szyjki macicy i pochwy, i ewentualnie badanie piersi, w celu wykrycia nieprawidłowości.

Wypełnij receptę. Gabinecie lekarskim albo będzie dostarczyć recepty lub wysłać jeden nad do apteki wyboru.