Digidexo.com

Sposoby wyobrazić Boy

Więcej niż 25 lat temu, dr Landrum Shettles opracowali metodę, która miała pomóc pary wyobrazić płeć ich wyboru; to jest nadal praktykowane dzisiaj. Twierdzi on, że pary, które biorą jego rady i praktykują swoje techniki doświadczy wskaźnik sukcesu 75-procentowy w poczęciu chłopca, jednak istnieją badania, które nie stanowią inaczej. Z tego względu należy zauważyć, że takie techniki nie są gwarantowane.

Koncepcja

Według dr Shettles, spermy odpowiedzialnej za koncepcję chłopców, znanych jako "Y" chromosomie, są mniejsze i szybciej niż "X" chromosomu, sperma odpowiedzialny za koncepcję dziewcząt, które są większe, ale wolniej. Jednak chłopak plemniki mają tendencję do psucia się szybciej niż spermy dziewczyna, która jest podstawą metod dr Shettles opracował na zwiększenie szanse na poczęcie chłopca.

Przewidywanie Twój owulacji

Wiedząc, kiedy odbywa się owulacja jest najważniejszym elementem, gdy próbuje wyobrazić chłopca. Współżycie jak najbliżej owulacji jako możliwe pomaga szybciej poruszający chłopak sperma osiągnąć swoje jaja przed wolniej poruszającego dziewczyna spermy. Owulacja zachodzi, gdy najpierw jest gdy największa ilość śluzu szyjki macicy jest nieobecne; Śluz pomaga przenieść chłopca spermy kierunku jaj. Istnieje wiele metod, których można używać do przewidywania swoich dni owulacji; kiedyś przewidział, należy mieć stosunek na 24 godziny przed i nie później niż 12 godzin później. To nie tylko daje plemniki większą szansę na nawożenie jajo pierwszy, ale zmniejsza się prawdopodobieństwo, że wolniej porusza żeński plemników dotrze do komórki jajowej w późniejszym czasie.

Techniki Przewidywanie owulacji

Rozpocząć sprawdzanie śluzu szyjkowego jednego do dwóch miesięcy przed swoim próbując wyobrazić Twojego chłopaka; ta pozwala na zapoznanie się ze zmianami, które miały miejsce przed owulacja ma miejsce. Tuż przed owulacją śluz staje się twoje wodnisty i elastyczna, przypominające białka jaja. Aby to sprawdzić, delikatnie włóż dwa palce wewnątrz pochwy. Raz zmienia, wiesz jajko jest zwolniony.

Biorąc swoją podstawową temperaturę ciała należy stosować w połączeniu z sprawdzania śluzu szyjkowego. Aby to zrobić, trzeba będzie sprawdzić i wykresu temperaturę codziennie rano, zanim wstanie z łóżka z podstawowej termometr. Musisz wykresu temperaturę na okres dwóch miesięcy przed swoimi próbami poczęcia rozpoznać zmianę temperatury, wskazując owulacji. W przypadku wystąpienia owulacji, temperatura wzrośnie twoja o pół stopnia. To może być przyjmowany doustnie, dopochwowo lub doodbytniczo, ale należy używać tej samej metody co dzień w celu zapewnienia dokładności. Ponadto trzeba wziąć temperaturę w tym samym czasie każdego ranka, aby zapewnić Twój owulacja jest dokładnie przewidzieć.

Użyj określonych pozycjach

Dać plemniki największe szanse na osiągnięcie jajo pierwsze, trzeba połączyć głęboką penetrację z momentu owulacji. Bliżej męskiej plemników jest nałożony na szyjkę, większe prawdopodobieństwo osiągnie jajowej przed żeńskiej plemników.

Pozycja, która zapewnia najgłębsze przenikanie jest wejście z tyłu, lepiej znany jako "doggy-style". Po zakończeniu współżycia, należy zachować biodra podwyższone przez około 20 minut; to pomaga plemniki w dotarciu do jaj, uniemożliwiając im wycieka z pochwy.

Orgazmu

To może być najłatwiejszą częścią procesu, jednak ważne jest dla ciebie, kobieta, mieć orgazm przed swoim kolegą. Podczas orgazmu, produkowane są substancje, które pomagają stworzyć środowisko dla zasadowego męskiego nasienia. Ponieważ plemniki posiadają krótszą żywotność plemników niż samice, środowisko alkaliczne pomaga przetrwać przez dłuższy okres czasu.

Ponadto, skurcze, które występują podczas pomocą orgazmu przesuwania plemniki do szyjki macicy, co daje im przewagę w nawożenie gdy żółtko jaja jest gotowa do zapłodnienia.

Rozważania

Chociaż metoda Shettles nie jest gwarantowana, szanse mogą być, jeśli używasz wszystkich powyższych technik w połączeniu ze sobą zwiększone. Pamiętaj, że czas jest wszystko; jeśli nie wiesz, kiedy masz owulację, pozostałe techniki mogłyby równie dobrze być bezużyteczne.