Digidexo.com

Jak uruchomić doustnych

Doustne środki antykoncepcyjne mogą być brane przez kobiety w celu zapobiegania ciąży. Recepta jest wymagana, a tabletki często są tanie. Często można również uzyskać je w klinice planowania rodziny, jeśli nie masz stałego lekarza. Tabletki mają niewiele skutków ubocznych, a wiele występują znika po dwóch lub trzech cyklach. Doustne środki antykoncepcyjne również utrzymać regularny cykl, może twoje okresy lżejsze i krótsze, i są skuteczne, jeśli są stosowane prawidłowo.

Instrukcje

Jak uruchomić doustnych

Po pierwsze, trzeba skonsultować się z lekarzem lub udać się do kliniki planowania rodziny o rozpoczęciu tabletek antykoncepcyjnych.

Gdy już tabletki, weź pigułkę na pierwszą niedzielę po pierwszym dniu miesiączki.

Kontynuuj biorąc każdą pigułkę, aby w opakowaniu, i starać się każdą tabletkę o tej samej porze każdego dnia.

ostatnie siedem tabletek w opakowaniu są tabletki placebo, a to będzie podczas uruchamiania okres.

Po zakończeniu ostatniego dnia miesiączki, możesz zacząć kolejną paczkę tabletek i powtórzyć proces tak długo, jak chcesz, aby pozostać na doustne środki antykoncepcyjne.

Wskazówki

  • Można przerwać przyjmowanie pigułki w dowolnym momencie, a jeśli zdecydujesz się spróbować zajść w ciążę. Jeśli właśnie urodziła dziecko i pracownic karmiących piersią, należy skonsultować się z lekarzem o rodzaju pigułki stosowania leku - niektóre tabletki mogą przenikać do mleka matki.
  • Nie należy stosować doustne środki antykoncepcyjne, jeśli masz historii zawału serca lub udaru mózgu, zakrzepów krwi, znanego lub podejrzeniem raka, znany lub podejrzenia ciąży lub choroby wątroby.