Digidexo.com

Objawy migreny miesiączkowego

Miesiączkowania migreny są wywoływane przez wahania hormonów tuż przed lub w trakcie okresu. Termin i przyczyny, więcej niż objawy fizyczne, oddzielić od innych migreny menstruacyjne migreny.

Pulsujący ból

Migreny nie są typowe bóle głowy. Oni są znani umiarkowanego do ciężkiego bólu bijącym na jednej lub obu stronach głowy, zwiększenie bólu podczas wysiłku i wrażliwości na światło i / lub dźwięku.

Nudności

Nudności i wymioty są bardziej prawdopodobne, aby towarzyszyć miesiączki migreny i bóle migrenowe przeciwbólowe mogą nie działać w pomaga przy tego typu objawów.

Zaburzenia czucia

Niektóre kobiety doświadczają zaburzeń sensorycznych z migreny, takie jak migające światła, zapachu dziwne zapachy lub słuchu dźwięki, które nie są naprawdę istnieje.

Czas trwania

W niektórych kobiet miesiączki migreny mogą trwać dłużej i być bardziej surowe niż regularne migreny. Miesiączkowania migreny może trwać tak długo, jak 72 godzin.

Częstość

Około 10 procent kobiet dostać tylko migreny z ich okresu, zgodnie z Narodowej Fundacji głowy. Dla większości kobiet, ich cykl jest po prostu inny spust.