Digidexo.com

Jak szybko można zajść w ciążę po odstawieniu pigułek antykoncepcyjnych?

Stosowanie pigułek antykoncepcyjnych może opóźnić zdolność niektórych kobiet do zajścia w ciążę. Inni mogą przypadkowo w ciążę podczas stosowania doustnych środków antykoncepcyjnych. Dobrze jest, aby zrozumieć, jak pigułki antykoncepcyjne mogą wpływać na ciebie, jak przygotować się do zdrowej ciąży.

Ramy czasowe

Zdolność do zajścia w ciążę wkrótce po zatrzymaniu pigułki antykoncepcyjne znacznie różni się wśród kobiet. Bo tabletki antykoncepcyjne zatrzymać cykl owulacji, może to potrwać kilka miesięcy na swoje ciało, aby powrócić do normalnego cyklu, co pozwala wyobrazić. Możliwe jest również, że można wyobrazić sobie natychmiast po zatrzymaniu pigułki antykoncepcyjne.

Lekarze zalecają czekają dwa lub trzy miesiące po odstawieniu pigułek antykoncepcyjnych przed próbuje zajść w ciążę. To pozwala organizmowi powrócić do swojego naturalnego cyklu owulacji więc ty i twój lekarz łatwiej śledzić ciąży i określić termin.

Birth Control alternatywna

Aby zapobiec ciąży w okresie oczekiwania po zaprzestaniu przyjmowania pigułki antykoncepcyjne, prezerwatywy lub przepony. Podręcznik ciąża "Czego można się spodziewać nie zwariować" zaleca zaprzestanie używania spermicide czterech do sześciu tygodni przed próbuje wyobrazić.

Pozostałe preparaty

Planowanie ciąży powinny obejmować więcej niż tylko wyeliminowanie pigułki antykoncepcyjne. Urząd Zdrowia Kobiet proponuję rozpocząć przygotowania do ciąży podejmując codzienne prenatalnych witaminy; coraz istniejące warunki zdrowotne pod kontrolą; unikanie szkodliwych substancji, takich jak alkohol, narkotyki czy toksycznych substancji chemicznych; i rozmowy z lekarzem na temat innych leków może być przy użyciu i jak to może wpłynąć na potencjalną ciążę.

Trudność Conceiving

Nie dotyczy, jeśli się przejdzie kilka miesięcy po przerwaniu przyjmowania doustnych środków antykoncepcyjnych i nie ciążę. To normalne dla pary potrwać kilka miesięcy, aby pojąć. To może potrwać kilka miesięcy, zanim twój organizm jest w stanie owulacja. Podręcznik ciąża "Czego można się spodziewać i nie zwariować" zaleca konsultacji z lekarzem, jeśli to się nie uda po roku próbuje wyobrazić. Lekarz może ocenić swoje zdrowie i pomóc określić, czy płodność leczenia może być konieczne.

Dotyczy

Jeśli zaszła w ciążę podczas stosowania doustnych środków antykoncepcyjnych lub tuż po zatrzymaniu, niewiele jest możliwe szkody dla dziecka. Zgodnie z Mayo Clinic, niewiele jest dowodów, że dzieci poniósł negatywnych skutków ubocznych, gdy ich matki zaszła w ciążę biorąc tabletki antykoncepcyjne. Jednakże, należy przerwać przyjmowanie doustnych środków antykoncepcyjnych jak najszybciej dowiedzieć się, jesteś w ciąży.