Digidexo.com

Jak ćwiczenia i schudnąć w czasie ciąży

Wbrew powszechnemu przekonaniu, ćwiczenia odgrywa ważną rolę w okresie ciąży. Nie tylko dobre, codziennie trening zapobiegania duży przyrost masy ciała, ale również zapewnia zdrowsze ciąży dla Ciebie i Twojego przyszłego dziecka. Będziesz lepiej spać, trawić jedzenie lepsze, i zwalnia bóle całego ciała. Tak długo, jak nie mają fizyczne ograniczenia uniemożliwiające wykonywanie całej ciąży, wymyślić plan treningu i trzymać się go. Należy również pamiętać, że pracuje w czasie ciąży będzie spalanie tłuszczu dziecko łatwiej kiedy już urodziła dziecka.

Instrukcje

Wykonaj krótkie rozgrzewki przed rozpoczęciem wykonywania rutynowych. Rozciągnąć wszystkie mięśnie dokładnie przez około pięć minut.

popływać. Basen jest jednym z najbardziej popularnych ćwiczeń dla kobiet w ciąży, prawdopodobnie dlatego, że stwarza poczucie nieważkości, który może być ulga, gdy nosisz dodatkowy ciężar. Pływanie to również jest delikatne ciśnienie wody w całym organizmie. Poprawia krążenie krwi. Spróbuj także aerobik w wodzie.

Weź dużo spacerów. Spacer z psem, pójść na spacer ze swoim partnerem lub po prostu wybrać się na spacer po okolicy, po pracy. Spacer w szybkim tempie, które jest wygodne dla Ciebie, i to w różnych odstępach czasu (pagórkowaty, płaskie i wyboistym terenie). Odległości jednego km trzy razy w tygodniu, jest uważany za idealny dla kobiet w ciąży.

powstrzymania się od wszelkich działań, które mają Ci skacze lub mogłoby spowodować szkodę w okolicy brzucha. Na przykład, skacząc, sportów kontaktowych, jazda konna, ławki naciskając i należy unikać wszelkich wstrząsów.

Słuchaj swojego ciała. Jeśli robisz konkretnego ćwiczenia, które sprawia, że ​​niewygodne lub pozostawia w bólu następnego dnia, powstrzymać się od robienia tego dłużej. Twoje ciało będzie powiedzieć, co to może obsłużyć, więc zwrócić uwagę i słuchać żadnych znaków ostrzegawczych.

Wskazówki

  • Nie zmuszaj się do ciężkiej procedury, jeśli nie są używane do pracy z na początku. Zamiast pracować do bardziej wytężonej schematu treningu.
  • Pij dużo wody, aby zapewnić, że ciało jest uwodniony podczas ćwiczeń.