Digidexo.com

Pokarmy, które powodują migreny

Wiele produktów spożywczych może być związane z wyzwalania bóle głowy i migreny. Pokarmy związane z migreny zawierają naturalną substancją lub dodatków do żywności - czasami połączenie - które przyczyniają się do pojawienia się migreny. Wiedząc, które produkty spożywcze zawierają składniki, które są migreny wyzwalaczy może być pierwszym krokiem do zmniejszenia występowania migreny.

Substancja naturalna Migrena Wkład

Tyramina jest naturalną substancją w żywności na bazie białka. Formularze Tyramina z rozpadu białek, i może wywołać ciężkie nadciśnienie tętnicze powodując migreny.

Żywność zawierająca Tyramina

Następujące produkty spożywcze zawierają duże ilości tyraminy i należy unikać przez cierpiących na migrenę:

Awokado
Banany
Wołowina wątroby
Blue cheese
Bolonia
Zupy w puszkach
Camembert
Ser cheddar
Wątróbka z kurczaka
Dzień
Suszone figi
Fava fasoli
Fasola Garbanzo
Kiwi
Fasoli lima
Orzechy
Oliwki
Cebula
Papaja
Masło orzechowe
Pepperoni
Ananas
Fasola pinto
Rodzynki
Maliny
Czerwone śliwki
Ser roquefort
Salami
Kapusta kwaszona
Sos sojowy
Szpinak
Sera Stilton
Kiełbasa lato
Ser szwajcarski
Teriyaki
Tofu
Pomidory
Drożdże
Ekstrakty drożdżowe

Dodatki do żywności Sprawdzona przyczynić się do migreny

Azotany, azotyny, glutaminian sodu (MSG), sól, aspartam, zmiękczający mięso i sos sojowy są konserwanty żywności, które mają zdolność do rozszerzają naczynia krwionośne i powodować migreny. Większość przetworzonej żywności zawiera dodatki; a niektóre zawierają kwoty minuscule, inne zawierają tak wiele dodatków jak oryginalnego produktu.

Środki spożywcze zawierające dodatki do żywności

Następujące pokarmy zazwyczaj są bogate w dodatki do żywności i powinny być unikane przez ludzi, którzy cierpią z powodu częstych migren:

Boczek
Wędliny
Mięso delikatesy
Hot dogi
Szynka
Mielonka
Orientalne żywności
Pepperoni
Ogórki
Przetworzone mięso
Czerwone wino
Kiełbasa
Whisky

Produkty mleczne mogą wywołać migreny

Białka w mleku jest znane alergików dla wielu ludzi. Białko - kazeina - tworzy histaminy, która z kolei są odpowiedzialne za produkcję śluzu. Nadmierny śluz wywiera presję na błony mózgu, które mogą powodować migreny.

Produkty mleczne, których należy unikać

Produkty mleczne mogą przyczynić się do migreny dla wielu ludzi. Aby sprawdzić, czy produkty mleczne powodować migreny, unikać następujących:

Ser (wszystkie rodzaje)
Lody
Mleko
Śmietana
Jogurt

Rozważania

Każda osoba, która doświadcza migreny mogą mieć różne wyzwalacze; w związku z tym, w celu uniknięcia wszelkich pokarmów wymienionych nie może być całkowicie konieczne. Z tego powodu zaleca się, aby ustalić wyzwala za pośrednictwem procesu eliminacji. Wyeliminować wszystkie pokarmy wymienione przez cztery do sześciu tygodni, a następnie dodać jeden żywności w każdym tygodniu. Wszelkie nieprzyjemne skutki uboczne zauważone przy przywracające żywności wskazywałoby żywności do uniknięcia.