Digidexo.com

Jak korzystać z Progesteron Cream wyobrazić

Jeśli próbujesz zajść w ciążę i nie miał szczęścia i jeśli stworzone w przeszłości, ale miał wczesne poronienie, progesteron krem ​​może pomóc wysiłek. Progesteron śmietana pokazane w celu zwiększenia płodności i niektóre kobiety wyeliminować wady fazy lutealnej.

Instrukcje

Jak korzystać z Progesteron Cream wyobrazić

Śledzenie cyklu. Twój cykl jest liczony w dniach, licząc od pierwszego dnia, że ​​krwawi. Musisz zaznaczyć ten dzień w swoim terminarz lub kalkulatora.

Począwszy od piątego dnia, piątego dnia, licząc od dnia, najpierw krwawić, użyj kremu progesteronu przez zastosowanie na powierzchni ciała każdego dnia. Możesz wybrać prawie każdy obszar ciała, takich jak nogi lub brzucha, zmiana części ciała można zastosować krem ​​na dobę. Użyć w ciągu najbliższych trzech tygodni.

Użyj kremu na trzy miesiące przed spróbować zajść w ciążę, należy przerwać stosowanie kremu miesiąc chcesz zajść w ciążę.

Wskazówki

  • Jeśli chcesz, możesz użyć kremu progesteronu, aby zapobiec poronienia, nie używać kremu progesteronu, który ma jakieś zioła lub dodatki do niego. Użyj go do dwóch pierwszych miesięcy ciąży.
  • Nie kładź krem ​​w tym samym miejscu co dzień, raz na cztery dni to dużo. Olej mineralne płyny i ciała z olejem mineralnym nie pozwala wchłonąć krem ​​progesteronu poprawnie.