Digidexo.com

Zioła, które pomogą Ci w ciąży

Z medyczne zabiegi płodności działa w tysiącach dolarów na cykl, to nic dziwnego, że wiele kobiet zwraca się do naturalnych alternatyw, aby zwiększyć ich płodność. Zioła są stosowane w celu zwiększenia płodności przez wiele stuleci i niepotwierdzonych ich sukcesu obfituje. Jednakże, ponieważ wiele ziół na rynku nie zostały ocenione przez Federal Drug Administration dla ich bezpieczeństwa, należy skonsultować się z lekarzem przed podjęciem jakichkolwiek ziołowy suplement.

Olej z wiesiołka

Olej z wiesiołka (EPO) odnosi się do oleju z Dziki kwiat, który jest bogaty w witaminę E oraz niezbędnych kwasów tłuszczowych. Według Babyhopes.com EPO pomaga produkować obfite i płyn szyjki macicy dobrej jakości. Płyn szyjki macicy dobrej jakości ma podstawowe znaczenie dla płodności, ponieważ płyn szyjki macicy jest kanał, przez który pływać plemników do komórki jajowej. Płyn szyjki macicy niskiej jakości może spowodować plemniki mogły zostać uwięzione lub utrudniają im dotrzeć do jaj i nawożenia. Należy wziąć EPO - 1,500 do 3,000 mg na dzień - od początku miesiączki aż do owulacji.

True Unicorn głównej

False unicorn root jest rodowitym kwitnienia zioło na północnym wschodzie Stanów Zjednoczonych. Zioło zawiera saponinę, substancję estrogenem jak i od dawna stosowane do leczenia problemów związanych z żeńskiego układu rozrodczego. W szczególności, uważa się, że wzmocnienie macicę stymulacji jajników i uregulowanie cyklu miesiączkowego. Zioło jest zazwyczaj w formie nalewki, ½ do 1 łyżeczki., Trzy razy dziennie.

Red Raspberry

Ten liści z roślin maliny ma pomóc rozluźnienie macicy i endometrium budowie (krew wyłożeniu macicy) zdrowemu grubości, co zwiększa szanse na zapłodnionych jaj wszczepiania. Malina liść jest w formie kapsułek, nalewki i herbaty, i może być stosowany przez cały cykl menstruacyjny.

Vitex

Vitex to zioło, które pochodzi z drzewa chasteberry i zostały wykorzystane w celach płodności wieków. Uważa się, że pomaga regulować żeńskie hormony, w szczególności jest znane stymulowania owulacji. To również może pomóc wydłużyć fazy lutealnej kobiety (faza cyklu miesiączkowego po owulacji) przez zwiększenie produkcji progesteronu. Vitex może również niższe poziomy prolaktyny hormonu - wysokie poziomy, które mogą przyczyniać się do bezpłodności. Według Babyhopes.com, Vitex można przyjmować bezpiecznie przez 18 kolejne miesiące.

Dong Quai

Dong Quai jest chińskie zioło, które tonizuje macicę i reguluje hormony żeńskie, jak i cykl menstruacyjny. Dodatkowo można zwiększyć przepływ krwi do organów rozrodczych, poprawiając w ten sposób płodność. Zioło to jest uważane za najbardziej przydatne dla kobiet z nieregularnymi okresami lub skąpe, krótkie okresy (co jest znakiem stagnacji w tradycyjnej medycyny chińskiej). Nie należy jednak od kobiet przyjmujących leki lub cieńszy krwi dziecka kwasu acetylosalicylowego, ponieważ ma właściwości rozrzedzające krew. To również nie powinny być podejmowane w trakcie miesiączki.