Digidexo.com

O Student Health Insurance Plans

Opcje na ubezpieczenie zdrowotne dla studentów są bardzo zróżnicowane i mogą być trudne do rozszyfrowania. Wiele uczelni wymagają od swoich uczniów, aby mieć ubezpieczenie zdrowotne, a niektóre faktycznie oferują studentom bezpłatne usługi medyczne. Uczniowie i rodzice uczniów powinni dokładnie zbadać swoje opcje, aby znaleźć rozwiązanie ubezpieczenia zdrowotnego, który pasuje do ich budżetu i stylu życia.

Plany ubezpieczeniowe kolegium Zdrowie

Większość uczelni ma plan ubezpieczeń zdrowotnych, które studenci mogą zapisać się do otrzymywania opieki zdrowotnej za pośrednictwem uczelni. Od czasu do czasu, w tym opieki zdrowotnej będzie obejmować służby zdrowia poza kampusem, jak również. Według Health Insurance Finders, wiele szkół automatycznie zapisać swoich studentów w Kolegium planu zdrowia i oceny opłatę zdrowia. Plan ten zazwyczaj daje studentom dostęp do usług zdrowotnych na terenie kampusu przy niewielkim lub bez dodatkowych kosztów dla studenta. Niektóre uczelnie, którzy oceniają tę opłatę zdrowia dać studentom możliwość spadku Kolegium plan zdrowia, czy mogą pokazać dowód ubezpieczenia zdrowotnego za pomocą innych środków.

Ubezpieczenie zdrowotne Przez Rodziców

Wielu studentów są uprawnione do ubezpieczenia zdrowotnego przez pracodawców rodziców lub przy minimalnym koszcie. Wymagania zależą od pracodawcy i firmy ubezpieczeniowej. Niektóre firmy zatrzymać ubezpieczenia dzieci, kiedy oni sie 18, ale wielu nadal pokrycia przez 25 lat lub poza tak długo, jak dziecko pozostające na utrzymaniu jest kawalerem i jest studentem w pełnym wymiarze czasu.

Ubezpieczenie zdrowotne Przez Pracodawców

Texas Opcje Zdrowia zaleca, że ​​studenci, którzy są zatrudnieni szukać ubezpieczenia przez pracodawcę, jak to jest często jedną z opcji najbardziej opłacalne. Plany ubezpieczenia zdrowotnego pracodawca nie może zapewnić dostępu do służby zdrowia na terenie kampusu, ale ma inne korzyści, takie jak wszystkich lat ubezpieczenia, ubezpieczenia w czasie wakacji i szerszej gamy dostawców ubezpieczeń zdrowotnych.

Indywidualne Ubezpieczenie zdrowotne

Ludzie, którzy nie mogą uzyskać ubezpieczenia z ich studia, pracodawca rodzica lub osobiste pracodawcy często szukają zasięg od prywatnego ubezpieczyciela. Jest to jeden z najbardziej kosztownych opcji i często wymaga oceny medycznej ekran i warunków istniejących wcześniej. Pokrycia indywidualne mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb i może dostarczyć tak dużo lub tak mało pokrycia koniecznych na różnych poziomach cenowych.

Medicaid

Według Texas Health Opcje, Medicaid jest finansowany przez władze federalne ubezpieczenie zdrowotne opcja dla potrzebujących uczniów lub studentów z pewnych szczególnych okolicznościach. Studenci na dobro automatycznie kwalifikują się do Medicaid. Studentów w ciąży, wyjątkowo potrzebujących studentów, osób o wysokich rachunków medycznych, które nie mogą zapłacić i wychowanków kwalifikują się również w pewnych okolicznościach. Departament Zdrowia i Opieki Społecznej określa uprawnienia studentów do Medicaid.