Digidexo.com

Znaki i objawy pęcherza Problemów

Pęcherz może pomieścić ludzki aż 600 ml moczu, ale chęć oddania moczu jest doświadczony, gdy pęcherz zawiera tylko 150 ml. Problemy z pęcherzem może niekorzystnie wpłynąć na zdolność danej osoby do posiadania lub uwolnienia moczu, co może spowodować inne komplikacje zdrowotne. Ale większość problemów kontroli pęcherza moczowego są uleczalne. Trzydzieści trzy miliony Amerykanów cierpi na nadczynność pęcherza. To duża liczba wskazuje, że problemy z pęcherzem są rzeczywiście dość powszechne.

Najczęstszym objawem problemów z pęcherza

Najczęstszym objawem problemu pęcherza jest pilna potrzeba oddania moczu lub częste oddawanie moczu. Ludzie, którzy cierpią z powodu tego problemu może czuć, że pęcherz nie jest całkowicie pusta, nawet po skorzystaniu z toalety. Osoba, która odwiedza łazienkę tak często, że zakłóca pracę, sen czy życie w domu przeżywa potencjalny problem pęcherza. Najczęstsze przyczyny częstego oddawania moczu są zakażenia układu moczowego i niektóre leki.

Częste oddawanie moczu i pilne mogą być spowodowane przez kamienie nerkowe lub zakażenia nerek. Merk farmaceutyczny zaleca, aby ludzie, którzy mają częste pilną potrzebę oddania moczu i towarzyszy ból lub obrzęk powinny być oceniane bezpośrednio przez lekarza.

Inne Problemy pęcherza Efekty

Nietrzymanie ból w postaci pieczenie lub ból w obrębie miednicy, jest kolejnym typowym objawem problemu pęcherza i może nastąpić z wielu powodów. Najczęstsze przyczyny bólu moczowego jest zakażenie układu moczowego (ZUM). Każdego roku miliony ludzi zarażonych UTI, które jest spowodowane przez mocz, który nie jest sterylna. Kiedy mocz zawiera bakterie, grzyby lub wirusy mogą powodować ból cewki moczowej. Czasami bakterie rozwinęła, ponieważ został przeniesiony z jednej części ciała do dróg moczowych, a czasami ból jest nie z powodu chorób przenoszonych drogą płciową, takich jak chlamydia lub mykoplazmy zostało zakontraktowane. ZUM są zwykle leczone antybiotykami, jak penicyliny i mogą być utwardzane po kilku dniach leczenia.

Trudności w oddawaniu moczu jest oznaką problemu pęcherza. Z tym problemem, pęcherz trzyma moczu, nawet jeśli człowiek ma ochotę go zwolnić. Ten problem może być spowodowany urazami, zakażeniami i czasami nawet lekami. Jednym z najczęstszych przyczyn zatrzymywania moczu jest odwodnienie, które mogą być w prosty sposób rozwiązać przez więcej wody pitnej.

Pęcherza Problemy spowodowane ciążą i wieku

Jednym z najbardziej kłopotliwych objawów problemu pęcherza jest nietrzymanie moczu, w którym człowiek nie ma dobrowolnej kontroli nad gdy mocz. Ten brak samokontroli może wynikać ze słabych mięśni miednicy. Pęcherz jest organem, który składa się z mięśni, tkanki i wiele nerwów. Za każdym razem wypełnia się pęcherza moczu, rozszerza się i mocz przechowywano i ewentualnie uwalnia się przez cewkę moczową. Kiedy mięśnie są słabe, to relaks i cewki moczowej i pęcherza nie są w stanie utrzymać moczu pęcherz został zapisany. Mięśnie te mogą stać się słabsze ze względu na urazy, starzenie i traumy, a także w wyniku ciąży i porodu.

Nieporozumień

Krew w moczu jest prawdopodobnie jednym z najbardziej przerażających objawów problemu pęcherza; Jednak nie zawsze jest przyczyną poważnych obaw. Zgodnie z Mayo Clinic, jedna z najczęstszych przyczyn krwi w moczu nadmierne ćwiczenia fizyczne. Jeśli mocz jest krwawe z powodu zbyt dużej ilości ćwiczeń, krew zazwyczaj odejść na własną rękę w dzień lub dwa. Jeśli nie, to osoba powinna zgłosić się do lekarza, ponieważ może to być przyczyna wystąpienia poważnego problemu zdrowotnego.

Zapobieganie / Rozwiązanie

W badaniu opublikowanym przez BJU International, Arun Sahai i innych naukowców Guy Hospital i Kings College w Londynie odkryli, że Botox może być rozwiązaniem problemów z pęcherza. Chociaż iniekcji są zwykle stosowane do redukcji zmarszczek i linii twarzy, mogą być również stosowane do nadawania pomoc dla osoby cierpiącej z nadreaktywnym pęcherzem. Jab Botox może pracować przez okres do 24 tygodni i ma znaczący wpływ na słabym pęcherzem.

Rozwiązywanie problemów z pęcherzem wymaga wizyty u lekarza i prawidłowej diagnostyki. Na szczęście, większość problemów z pęcherzem może być rozwiązany za pomocą leków lub zmiany w diecie. Indywidualny doświadczających problemów z pęcherzem powinny zgłosić się do lekarza.

Istnieją naturalne sposoby, że kwestia pęcherza można leczyć. Na przykład, zmiany w diecie, wykonujący mięśnie dna miednicy i dodatki, takie jak witaminy może złagodzić objawy choroby pęcherza moczowego, bez konieczności ostre leków lub procedur chirurgicznych.