Digidexo.com

Jak wybrać najlepszy moczenie Alarm

Bed alarmy zwilżające mogą być kluczowe narzędzia do przełamania cyklu moczenie dla starszych dzieci. Różne rodzaje mogą pracować najlepiej przy różnych rodzajów podkładów. Jak spróbować znaleźć moczenie nocne alarm dla swojego dziecka, należy wziąć pod uwagę wielkość moczenie pacjenta, jak mocno śpią (jak głośno będzie alarm musi być?) I komfort pacjenta, od niektórych alarmów moczenie nocne może być ciężki lub nieporęczny lub trudny do prawidłowego mocowania.

Instrukcje

Zdecyduj, jaki rodzaj moczenie alarmu jest odpowiednie dla Twojego dziecka i okoliczności. Trzy główne rodzaje moczenie nocne alarmy są dostępne obecnie. Z alarmem pad, pad z czujnikiem spoczywa pod dziecko. To może nie być najlepszy dla alarmu moczenie wilgotność niespokojnych podkładów, bo może nie wywoła alarm, jeśli toczą się pad. Są alarmy moczenie bezprzewodowych, w których czujnik zwykle przywiązuje do bielizny dziecka i monitor gaśnie z daleka. Istnieje stylu moczenie przewodowa alarmy, w którym czujnik jest przymocowane do specjalnego bielizny lub w ich bielizny i alarmowy może być przymocowany do kołnierza ich nocną lub piżamę. Te powinny być lekkie i powinny zapewnić wystarczającą przewód dla dziecka do poruszania się.

Wokół teraz, trzeba mieć dobry pomysł, który moczenie stylu alarmu jest najlepsze dla Twojej sytuacji. Teraz należy zbadać dźwięki alarmów i możliwości. Niektóre czujniki drgania jak również wytworzenia dźwięku. To może pomóc w dalszej obróbce, umożliwiając dziecko w odpowiedzi na drgania, pozwalając na resztę snu domu niezakłócony. Niektóre alarmy są z impulsów, które zmieniają odcienie, więc dziecko nie będzie przyzwyczaić się do dźwięku alarmu i spróbować zignorować, kiedy śpi mocno. Niektóre alarmy mają zmienne poziomy dźwięku tak, że później, gdy dziecko rozwija się w łóżku leczenia zwilżania Alarm dolny poziom alarmu mogą być używane. Tylko ty możesz zdecydować, które z tych cech jeśli zamierzamy podjąć najlepszą moczenie alarm dla domowników i dla dziecka.

najlepsze łóżko zwilżania alarm dla domu i Twojej sytuacji będzie jeden, który łączy w sobie wszystkie funkcje, które zostały uznane za istotne ze stylem czujesz będzie najbardziej odpowiadał dom i dziecko, i jest niedrogi. Czasami (nie często) być może trzeba rezygnować z funkcji, aby uzyskać najbardziej istotną cechę lub styl. Jedną z pozycji, aby sprawdzić w jest dostępna gwarancja. Najlepszy alarm moczenie będzie również dobrą solidną gwarancję około jednego roku jego kopię zapasową.

Wskazówki

  • Wybierając najlepszy alarm moczenie nocne, ważne jest, aby mieć świadomość, że choć u niektórych pacjentów może pokazać wyniki w tygodniach, niektóre trwać nawet do trzech miesięcy leczenia, nawet najlepsze łóżko zwilżania alarm.