Digidexo.com

Jak zapobiegać chorobom układu mięśniowego

Z prawie 650 mięśni szkieletowych w organizmie człowieka, powinno dziwić, że czasami coś pójdzie nie tak. Na szczęście, zapobieganie wiele wspólnych zaburzeń mięśniowo-System jest stosunkowo łatwe. Oto kilka wskazówek na temat odpierania co National Institutes of Health (NIH) powiedzieć, są trzy bardzo często problemy spowodowane szkody i nadużywanie: skręcenia / szczepy, skurcze i zapalenie ścięgien.

Instrukcje

Zapobieganie

Czy wytrzymałości szkolenia i ćwiczenia równowagi co najmniej dwa do trzech razy w tygodniu, aby uniknąć skręcenia i szczepów. Skręcenia są jednym z najczęstszych urazów mięśniowych, z 850.000 osób cierpi na skręconą kostkę roku, według Narodowego Instytutu zapalenia stawów i chorób mięśniowo-szkieletowe i skóry (NIAMS). NIAMS także zaleca utrzymanie zdrowej wagi, na sobie buty, które pasują właściwie i unikanie ćwiczeń, gdy zmęczony lub w bólu.

Unikaj nadużywania mięśnie do odwrócenia skurcze mięśni. Według PZH, około 95 procent ludzi cierpi na skurcze mięśni w pewnym momencie w ich życiu, co czyni go jednym z najbardziej powszechnych problemów mięśniowych. Dodatkowo, NIH zaleca pobyt uwodniony, aby zapobiec skurcze mięśni.

Unikaj powtarzalnych ruchów, takich jak pisanie na klawiaturze bez przerwy, aby zapobiec zapalenie ścięgna. Według Biura Statystyki Pracy (BLS), ponad 73.000 pracowników w Ameryce odniosło obrażenia w 1999 z powtarzalnych ruchów, w tym zapalenie ścięgien. NIH zaleca dodatkowe środki należy podjąć, takie jak wykonywanie właściwe ćwiczenia rozciągające przed i po energicznej aktywności fizycznej, uczestnictwo w regularnym treningu siłowego co najmniej dwa lub trzy razy na tydzień, i pudru sztywne lub ból stawów po treningu, aby zapobiec zapalenie ścięgna.