Digidexo.com

Objawy przewlekłego bólu szyi

Przewlekły ból szyi byłoby określić jako ból lub dyskomfort w obrębie szyi, który trwa przez dłuższy okres czasu (dłużej niż sześć miesięcy) lub jest powtarzające się i uporczywe problemy, przychodzą i odchodzą z pewną regularnością. Gdy cierpi z tego warunku, istnieje wiele objawów powiedzieć, czy to jest charakter danego bólu.

Ból

Najczęstszym objawem przewlekłego bólu szyi będzie każdy rodzaj bólu, począwszy od dyskomfortu do pulsujący ból fotografowania, w szyi na dłużej niż sześć miesięcy.

Sztywność

Wiele razy, można również cierpią z powodu pewnego poziomu sztywności w obrębie szyi, jak przeżyć ten przewlekły ból szyi.

Ból barku

Możesz także zaczynają zauważać, zwłaszcza, że ​​problem będzie się powtarzał, że ból może rozprzestrzenić się na ramionach, jak mięśnie w obrębie tego obszaru ciała starają się zrekompensować te w szyję.

Ból pleców

Ponieważ nie ma dwóch ludzi reagują w ten sam sposób na ból, przewlekły ból szyi może również przynieść ból spływały plecach. Podobnie jak ból barków, ból pleców ta jest zasadniczo wynikiem tych mięśni próbuje kompensować te w szyjce.

Nieruchomość

Czasami, przewlekły ból szyi może być tak poważne, że mogą zacząć doświadczać zmian w mobilności, w które mogą stracić część zakresu ruchu w obrębie szyi.

Bóle głowy

W zależności od tego, jak organizm reaguje na przewlekły ból szyi, może prowadzić do napięć w szczękę, co spowodowało ból głowy.