Digidexo.com

Jak uspokoić ból szyi

Kiedy ludzie mówią, że coś jest ból w szyi, że uznajesz jak ból szyi może zakłócić życie i sprawiają, że trudno jest funkcjonować. Na szczęście, są rzeczy, które możesz zrobić, aby uspokoić ból szyi. Wiedząc, jak pozbyć się bólu szyi zapewni jesteś przygotowany następnym razem to się dzieje.

Instrukcje

Ćwiczenie. Delikatny ruch i rozciąganie szyi może pomóc złagodzić ból szyi, odkręcając się sztywność mięśni. Sztywność mięśni w innych częściach ciała może również wpływać na szyi. Nie pchać ciało obok jego granicami. Jeśli ruch jest bolesny, skonsultuj się z lekarzem lub kręgarza.

Take over-the-counter lek przeciwbólowy. Aspiryna i ibuprofen produkty mogą być dość skuteczne w łagodzeniu bólu szyi. Zarówno zmniejszenie stanu zapalnego, które są często związane z bólem szyi.

Stosowanie miejscowe przeciwbólowe jak Bengay. Występuje uczucie chłodzenia, które mogą być bardzo kojące, gdy masz ból szyi.

Utrzymanie dobrej postawy podczas siedzenia i stojących, a podczas pracy lub podczas podnoszenia i przenoszenia przedmiotów. Złe postawy sam może powodować ból szyi występuje. Dla optymalnego funkcjonowania ciała wymaga prawidłowego wyrównania.

Sprzedam nową poduszkę. Twoja poduszka powinna wspierać naturalne kontury szyi. Kupując poduszkę, za swój rozmiar i pozycję do spania. Wyrównanie szyi powinny być proste w czasie snu. Poduszki wykonane są w różnych konturach na podstawie położenia spoczynku.

masować mięśnie podtrzymujące kark. Można to zrobić na własną rękę, umieszczając piłkę tenisową w skarpetce i wiszące na ścianie. Rzuć plecami rywala do uwolnienia mięśni, które mogą być ciągnięcie na szyi. Lub położyć na podłodze z piłką pod plecami i szukać punktów spustowych, które uwalniają napięte mięśnie, przez walcowanie powoli po spotkaniu. Dwie kule mogą być używane razem po obu stronach kręgosłupa. Nie pchać się bezpośrednio na szyi lub kręgosłupa, które mogłyby zranić kręgi.