Digidexo.com

Urazy ścięgna mięśni

Uszkodzenie ścięgna mięśni jest uszkodzenie włókien, które przyczepiają się do kości, mięśni. Ścięgna są zazwyczaj uszkodzone w pobliżu stawów w czasie wysiłku fizycznego i może być bolesne i wyłączanie do osoby poszkodowanej. Po wystąpieniu szkody, poszkodowany może polegać tylko na jego ciało, aby leczyć się, że ich są sposoby, że ból spowodowany przez urazy ścięgien mięśni mogą być złagodzone.

Rodzaje

Dwa rodzaje urazów ścięgien są ścięgna i tendinosis. Zapalenie obejmuje zapalenie spowodowane przez bezpośredni rozdarcia cięgna, które powoduje ból, gdy stosowany jest cięgno. Tendinosis jest spowodowana małym łez na ciele, które są wynikiem nadużywania mięśni. Innym słowem na uszkodzenia mięśni ścięgna jest tendinopatii.

Objawy

Urazy ścięgna czasami wystąpić znikąd, a innym razem stopniowo budować, powodując coraz większy ból. W obszarze, w którym następuje uszkodzenie ścięgna, należy sztywność, bólu i osłabienia. Próba przemieszczenia stawu powodują wzrost bólu jako ciało informuje jednostkę umożliwiający ścięgna leczyć. Ból i sztywność jest znacznie zły rano, kiedy wstaje indywidualna. Nie może być nawet obrzęk, zaczerwienienie lub chrupiący dźwięk, gdy mięsień jest przesuwany.

Reszta

Głównie, ścięgna potrzebuje czasu, aby uzdrawiać. Każda ilość przepływu może prowadzić do większego odkształcenia ścięgna, co nie tylko powoduje większy ból, ale również rip otworzyć wyleczenia części. Zazwyczaj mięśni może się odbyć w dowolnej pozycji prowadzi do najmniejszego bólu, choć szyna może być potrzebne, jeśli uraz ścięgna w łokciu. Jeśli ból nie jest zbyt wielka, jednak zaleca się, aby osoby cierpiące delikatnie rozciągnąć ścięgna i przesunąć w celu złagodzenia sztywności. Jak ból ustępuje, poszkodowany może stopniowo wrócić do normalnych czynności. Jednakże wszelkie działania powinny być jak najszybciej przestała ból powraca. Sportowcy powinni przemian ćwiczenia codziennie do wszystkich sztywność i ból znika. Jeśli otrzymaniu obrażeń w pracy, poproś swojego szefa, czy można wykonywać swoją pracę w inny sposób.

Pain Relief

Zimno pomaga łagodzi urazy ścięgien. Zimne szmaty, szmaty owinięte lodu lub lodu opakowaniach stosowanych w uszkodzonym obszarze okresowo może pomóc złagodzić ból i przyspieszyć gojenie. Ibuprofen jest świetny lek dla tego rodzaju bólu.

Zapobieganie

Urazy mięśni ścięgien można zapobiegać poprzez rozciąganie dokładnie przed ćwiczeń. Ponadto, obniżenie cholesterolu klasy leków statyn może powodować ścięgien kontuzji. Badania opublikowane w "artretyzm i reumatyzm" sugerują, że statyny zwiększają obrażenia ścięgna. Zapobieganie jest lepsze niż leczenie, ponieważ urazy ścięgien trochę czasu z dala od programu fitness i blizny lewo od rozdarty ścięgna stopniowo zmniejszać zakres ruchu.