Digidexo.com

Jak zaplanować na płeć dziecka

Billings Metoda owulacji jest metoda naturalnego planowania rodziny wymyślony przez Kościół katolicki do pomocy pary w lepszym kontrolowaniu ilości dzieci poczętych. Metoda Billingsa oferuje sprawdzoną podejście do planowania płci dziecka. Metoda ta uczy, że męskie plemniki są szybsze, ale bardziej kruche, a oni nie są w stanie przetrwać dłużej niż 24 godziny w warunkach kwasowych pochwy jest. Kobieta plemników, z drugiej strony, są powolne pływaków, ale mniej krucha, i są w stanie przetrwać w pochwie kwaśne środowisko przez dłuższy czas. Przy planowaniu płci dziecka, należy pamiętać o organizmu naturalnego cyklu owulacji. Podstawowej temperatury ciała, wydzielina z szyjki macicy i na ogólny nastrój mogą pomóc określić różne etapy płodności.

Instrukcje

Chłopiec

Tor temperaturę organizmu codziennie. Najdokładniejsze temperatura ciała jest brane podstawnokomórkowy początkowo rano, zanim wstanie z łóżka. Napisz temperatury w dół, aby pomóc wykresu swoje najbardziej płodne dni. Owulacja zachodzi, gdy temperatura ciała jest w swoim najwyższym punkcie.

Śledź absolutorium szyjki macicy organizmu codziennie. Jako płyn zamienia jasne i szyjki macicy trwa od konsystencji białka jaja, ciało przygotowuje się do owulacji.

3 mają stosunek co najmniej raz dziennie przez 3 dni poprzedzających owulację.

współżyć kilka razy na dzień owulacji. Potem pozostanie na plecach z małą poduszką pod biodra, przez co najmniej 20 minut, aby zapewnić maksymalną retencję plemników.

Dziewczyna

Wykonaj krok 1 powyżej.

W punkcie 2 powyżej.

Czy stosunek 2 dni przed owulacją. Nie masz stosunek ponownie, aż nastąpiła owulacja.

pozostają na plecach po stosunku, przez co najmniej 20 minut, aby zapewnić maksymalną retencję plemników.