Digidexo.com

O Kaiser planów zdrowotnych

Kaiser Permanente jest HMO (instytucja ochrony zdrowia) planu. Kaiser oferuje niedrogie plany zdrowotne dla rodzin osób, planach firmy oraz pacjentów starszych Kaiser to jeden z bardziej przystępnych HMO w porównaniu do innych systemów ubezpieczeń zdrowotnych w Stanach Zjednoczonych. Plany zdrowia Kaiser są dostępne w Kalifornii, Kolorado, Hawaje, Ohio, Oregon, Waszyngton, Wirginia, Maryland, Gruzji i Dystryktu Kolumbii.

Plany Zdrowie rodziny

Kaiser oferuje wiele niedrogich planów rodzinnych na podstawie określonych potrzeb zdrowotnych oraz budżetowej rodziny. Kaiser nie uwzględnia istniejących wcześniej warunków medycznych, i również są określane przez państwo.

Indywidualne Plany ochrony zdrowia

Dla bezrobotnych i pracujących na własny rachunek właścicieli firm, Kaiser oferuje konkurencyjne ceny dla indywidualnych planów ubezpieczeń zdrowotnych. Indywidualne plany oferują wysokie odliczeniu stawki za niskie dopłat lub wysokich dopłat z niskich stóp ujemnych.

Specjalne programy i klasy

Użytkownicy mogą również uczestniczyć Kaiser specjalne programy i zajęcia przedstawione przez Kaiser personelu medycznego. Ich programy Lifestyle obejmuje zdrowe zajęcia o zaprzestanie palenia tytoniu, zmniejszenie masy ciała, redukcji stresu i bólu.

Usługi online

Członkowie mają także Kaiser zdrowie / wellness informacje w zasięgu ręki. Strona Kaiser zapewnia najnowsze informacje zdrowia i odnowy biologicznej. Menadżer zdrowia funkcja on-line pozwala użytkownikom na śledzenie informacji wizyt lekarskich i farmacji.

Użytkownik Rabat Programy

Członkowie otrzymują specjalne zniżki na Kaiser diety i fitness dla programów takich jak Weight Watchers, 10000 kroków programu i na siłownię. Użytkownicy otrzymują również specjalne zniżki dla komplementarnych programów zdrowotnych, takich jak akupunktura i chiropraktyka opieki.

Usługi w języku hiszpańskim

Dla członków hiszpańskojęzycznych, Kaiser oferuje zajęcia i programy w języku hiszpańskim i posiada również informacji w języku hiszpańskim na swojej stronie internetowej. Wyszkoleni przedstawiciele obsługi klienta dostępne, aby pomóc członkom hiszpańskojęzycznych są również.

Senior Plany ochrony zdrowia

Kaiser oferuje specjalne zniżki dla seniorów zdrowie planu członków. Seniorzy mają również dostęp do specjalnych programów zdrowotnych i odnowy biologicznej, które są ukierunkowane w szczególności na rzecz seniorów.