Digidexo.com

Jak zwiększyć swoje szanse na uzyskanie ciąży

Ciążę jest łatwe dla wielu par. Inni mają trudniej i może trzeba zrobić kilka prostych rzeczy, aby zwiększyć swoje szanse. Chociaż istnieją leki na płodność oraz leki, które lekarz może przepisać, aby zwiększyć swoje szanse na uzyskanie ciąży, są rzeczy, można spróbować na własną rękę jako pierwszy. Przed rozpoczęciem próbuje wyobrazić, jednak należy zwrócić się do lekarza i mieć pełne sprawdzanie aby upewnić się, że jesteś na tyle zdrowy, aby mieć dziecko.

Instrukcje

utrzymać zdrową wagę w każdej chwili. Utrzymanie prawidłowej wagi ciała jest szczególnie ważne, ponieważ nadwaga lub niedowaga może wpłynąć znacząco produkcję hormonów i hamują owulację.

Jedz zdrową żywność. Chociaż nie jest specyficzna dieta dla kobiet, które chcą zajść w ciążę, jeść zrównoważonej, zdrowej diety jest nadal ważne. Jedz dużo świeżych owoców i warzyw, produkty pełnoziarniste, chude źródła białka takie jak kurczaka i ryb i granicznej tłuste, słodkie i słone potrawy.

owulacji toru za pomocą kalendarza. Oznaczyć dzień, jak co miesiąc okres rozpoczyna się, a także dzień się kończy. Będzie zauważyć wzór wschodzących. Owulacja najprawdopodobniej w połowie drogi do swojego cyklu miesięcznego.

Sprawdź swoją podstawową temperaturę ciała termometr z podstawowej temperatury ciała, gdy budzisz się rano. Uwaga temperaturę ciała przez cały miesiąc w kalendarzu owulacji. Po owulacji, Twoja temperatura może wzrosnąć od 96 do 98 zwykle stopni Fahrenheita na między 97 a 99 stopni Celsjusza.

seks regularnie w ciągu miesiąca, a raz dziennie w dniach poprzedzających owulację. Seks często zwiększy swoje szanse na zajście w ciążę.

Unikaj tytoniu i alkoholu. Tytoń wpływa na śluz szyjki macicy, który może zapobiec spermy z dotarciem urodzajne jaj. Alkohol może również wpływać na Twoje szanse na uzyskanie ciąży. Gdy jesteś w ciąży, jak tytoń i alkohol są poza granice.

Ćwicz regularnie, ale nie za dużo. Regularne ćwiczenia aerobowe, gdy starasz się o dziecko mogą promować płodność, ale duży wysiłek jak szkolenia dla maratonu może negatywnie wpłynąć na Twoje szanse na uzyskanie ciąży. Ograniczenie wykonywania nie więcej niż siedem godzin tygodniowo.

Wskazówki

  • Rozpocznij suplementacja kwasem foliowym na kilka miesięcy przed poczęciem. Zgodnie z Mayo Clinic, kwas foliowy może pomóc zmniejszyć ryzyko rozszczepu kręgosłupa i innych wad cewy nerwowej u dzieci.
  • Można kupić podstawową termometr temperatury ciała w niektórych aptekach i sklepach medycznych większość lub online. Jeśli nie możesz znaleźć w swojej okolicy, zwrócić się do lekarza.
  • Przeciętny szansa zajścia w ciążę w każdym cyklu jest tylko 20%.
  • To trwa 5-6 miesięcy dla średnio żyzne para wyobrazić.
  • Po 6 miesiącach aktywnie TTC skonsultować się z lekarzem.