Digidexo.com

Waga Szkolenia z chorobą Parkinsona

Pacjenci z chorobą Parkinsona często cierpią z powodu utraty równowagi, sztywność, sztywność i utrata napięcia mięśniowego. Ćwiczenie, które obejmuje trening siłowy może pomóc złagodzić wiele objawów Parkinsona.

Znaczenie

Ćwiczenia, ruch i siłę kształcenia pozytywnie wpływa pacjentów z chorobą Parkinsona, zarówno fizycznie jak i psychicznie. Ćwiczenia i wysiłek promowania uwalnianie dobroczynnych substancji chemicznych w mózgu i może chronić komórki mózgu u pacjentów z chorobą Parkinsona przed dalszym uszkodzeniem.

Korzyści

Trening siłowy z ciężarami zwiększa chodu, równowagi, siedzieć-to-stand ruchy, kroki, ruchomość stawów i ogólne samopoczucie. Silniejszy organizm zapewnia również ochronę w przypadku upadków i przed osteoporozą, zarówno wspólne zagrożenia dla osób z chorobą Parkinsona.

Rozważania

Podnoszenie ciężarów wymaga wytrwałości i siły. Pacjenci z chorobą Parkinsona korzystają z rygorystycznych i trudnych ćwiczeń podstawowych, które wzmacniają funkcje mózgu, jak wzmocnienie grup mięśni.

Expert Insight

Zaleca się, aby osoby z pracy choroby Parkinsona z fizjoterapeuta dostosować program wagi odpowiedniej dla nich. Pacjent powinien skupić się na jednej grupy mięśni na raz i alternatywnych grup mięśniowych w różnych dniach.

Efekty

Naukowcy z University of Southern California w Keck School of Medicine poinformował, że ćwiczenia i ruch mogą pomóc mózgi Parkinsona pacjentów pracować wydajniej i promowania silniejszych połączeń tam. Wysiłek może promować bardziej efektywne wykorzystanie dopaminy, wytwarzanej przez komórki nerwowe w mózgu, że choroba Parkinsona zmniejsza. Trening siłowy może zmniejszyć stres oksydacyjny, poprawy mobilności i podnieść nastroje pacjentów z chorobą Parkinsona.