Digidexo.com

Terapia napięcie mięśni

Szczepy mięśni dotykają wszystkich tych, którzy angażują się w łagodne ćwiczenia do profesjonalnie wyszkolonych zawodników. Są nieuniknione i mogą utrudniać codzienne czynności. Na szczęście, można wyleczyć szczepy mięśni szybko, jeśli są zatrudnieni odpowiednie metody. Wiedząc, jakie kroki podjąć po mięśni boli może pomóc w szybkim procesie odzyskiwania.

Rest & Ice

Gdy poczujesz ból napięte mięśnie, obciążających czynności muszą przestać. Może zaostrzać szkody, jeśli nadal aktywność fizyczną. Zastosować lodu w obszarze, przez co najmniej 15 minut, a następnie usunąć w tym samym czasie. Zastosuj ponownie lód jeszcze raz na innym odstępie 15 minut i usunąć. To pomoże złagodzić obrzęk i ból w okolicy napięte.

Medycyna

Brać leki przeciwzapalne natychmiast po mięśni napięte. Będzie to również pomóc złagodzić ból i zmniejszyć obrzęk. Paracetamol (Tylenol) wynosi najlepiej od aspiryna i ibuprofen mogą powodować krwawienie. Krem do stosowania miejscowego można także stosować do łagodzą ból. Kamfory i mentolu rub pomoże zwiększyć przepływ krwi do danego obszaru, które przyczynią się do procesu gojenia.

Ciepło i masaż

Po upływie 24 godzin minęło, podgrzewać terenie. Pad ogrzewanie działa najlepiej jeśli jest stosowany w średniej temperaturze. Zbyt niska nie będzie krążyć krew wystarczający i zbyt gorący może spalić skórę. Zachować poduszki na około pół godziny. Masować obszar lekko rannych po zdjęciu poduszki. To stymuluje krążenie krwi i leczyć mięśni napięte.

Po uszkodzeniu

Gdy ból i obrzęk zniknęły, to jest OK, aby stopniowo zacząć aktywność fizyczną jeszcze raz. Pamiętaj, aby prawidłowo rozgrzać mięśnie przed treningiem, a następnie schłodzić. Mogą to być lekkie rozciąganie i chodzenie przez 5 minut przed i 5 minut po. Jednak jest ważne, aby być w pełni mięśni wyleczone przed wyświetleniem. Przystąpieniem do wykonywania na napięte mięśnie może spowodować jego rozerwanie. Skonsultować się z lekarzem, jeśli dotyczy obszaru nie poprawi.