Digidexo.com

Zabiegi Ból szyi

Ból szyi może być opisane jak pieczenie, bóle i częstego unieruchomienia i sztywność karku. Ból szyi może również emitować od ramion w dół ramion. Przyczyny bólu szyi to zwyrodnieniowe dysku, uraz (na przykład w wyniku wypadku samochodowego) lub przewlekłego stresu (powtarzające się ruchy, które stawia stresu i napięcia mięśni i ścięgien).

Akupresura i akupunktura

Manipulowanie i masuje punkty akupresury może łagodzić przewlekłe bóle promowanie uwalnianie endorfin, które są naszymi własnymi organizmu uśmierzające ból naturalny. Akupunktura może pomóc nauczyć się być zdrowe ciało i złagodzić ból znowu i przez blokowanie sygnału bólu do mózgu, tym samym przerywając wiadomość bólu wzdłuż szlaku.

Physical Therapy

Fizykoterapia używa kombinacji zabiegów, takich jak ćwiczenia ból szyi i manipulacji tkanek miękkich i mięśni, które pomogą skutecznie leczyć ból szyi. Badania wykazały, że połączenie fizykoterapii i ćwiczeń może przynieść ulgę w bólu, ale te są również mniej dotknięty może potrzebować dodatkowych opieki.

Ruch ciała Terapie

Hatha joga, Feldenkraisa i Breema są terapie ciała chwila których celem jest poprawa postawy, pobudzać energię uzdrawiania ciała i poprawy elastyczności, łagodząc w ten sposób żadnych podstawowych problemów, które mogą być progresję ból szyi.

Refleksologii

Refleksologia to forma masażu, która koncentruje się na konkretnych punktach stóp, które korelują z obszarów ciała. Znajduje się w pierwszej strefie poprzecznej stopki, szyjki odruch kręgosłupa znajduje się na zewnątrz dużego palca tuż powyżej stawu stopy.

TENS

TENS forma electroanalgesia najczęściej stosowane do leczenia bólu szyi. TENS nie tylko pomaga przełamać sygnał bólu w drodze do mózgu, ale to pomaga stymulować produkcję endorfin, ciało własne przeciwbólowe. Badania opublikowane w 2009 roku stwierdził, że TENS było korzystne leczenie uzupełniające dla osób z bólem.

Terapeutyczny USG

USG terapeutyczne wykorzystuje znacznie wyższą częstotliwość dźwięku niż USG. Energia ultradźwięków generuje tworzy terapeutyczne ciepło, które pomaga wyeliminować ból, poprawia krążenie (które mogą spieszyć składników odżywczych i tlenu do poszkodowanej / obszaru bolesne tym samym wspomagania gojenia) i zmniejszyć stan zapalny.

Porady dotyczące zdrowego Neck

Utrzymać dobrą postawę. Niektóre działania, takie jak siedzenia, uszy powinny być w jednej linii z ramionami, aby zapobiec obciążenie szyi.
Rób przerwy w pracy często przy komputerze, spróbuj rozciąganie i delikatnie poruszając głową z boku na bok, aby pomóc zerwać napięcia w szyi i ramion.
Nie spać na brzuchu. Stawia to zbyt duże obciążenie szyi i może nasilać ból szyi.
Unikać poduszki typu kontur szyi jeśli spać na boku. Stawia szyi pod zbyt dużym kątem, co może nasilić ból szyi.
Spać z głową i szyją w pozycji neutralnej, stosując ani zbyt gruby, ani zbyt cienki z poduszką. Dobra poduszka powinna wspierać głowę i szyję, ale nie zmusi głowę zbyt daleko do przodu, lub przechylić głowę zbyt daleko.