Digidexo.com

Neck & Shoulder Pain Ćwiczenia

Byłaś w dużo stresu ostatnio i twoje ciało krzyczy, aby zatrzymać. Masz zignorował tygodniami i nagle pewnego ranka, szyi jest załamany i ramiona wykazują rock-jak węzły w ich mięśniach. Sobie drogę do pracy i boleśnie przyjmują pozycję jak sęp przed klawiaturze. Trochę ćwiczeń by zachowali to dzieje. Jednak to nie jest za późno, aby coś zrobić, aby złagodzić ból i napięcie.

Rozciąga

Podobnie jak inne grupy mięśni, szyi i barków mięśnie potrzebują delikatne rozciąganie i rozgrzewkę przed treningiem. Niektóre łagodne ćwiczenia jogi są dobre do tego.

Rozpocząć od ruchu mięśni twarzy i co śmieszne gumowate twarze, najlepiej w prywatnej przestrzeni, gdzie niewinni ludzie nie będą wysyłane do spontanicznych napadów śmiechu. Aby zapobiec napinanie mięśni szyi, wyciągnąć dolną wargę nad górną wargą, a następnie skręcić w głowę powoli z boku na bok.
Jeśli się sam śmiać, po prostu wzruszyć go.

Ćwiczenia

Właściwie, wzruszając ramionami jest to dobry sposób na zmniejszenie napięcia w mięśniach karku i ramion. Zrób to kilka razy, ale to zrobić delikatnie.

Jeśli ukrywanie jakiejś winy i czują potrzebę karania siebie, stań w rogu. Teraz dwa kroki w lewo, więc jesteś twarzą do ściany i stoi kilka centymetrów od niego. Udawaj, że jesteś draniem, a policjant mówi, do "stick'um się", tylko używać tylko lewą ręką. Z dłonią skierowaną do ściany, łokieć zgięty i dłoni o poziomie z ucha, delikatnie naciskać na ścianie, obracając swoje ciało w prawo. Wcisnąć na tyle mocno, aby czuć się piękny odcinek w całej górnej części ciała. Powtórz tę czynność dla swojej prawej stronie.

Teraz odwróć się i lekko zrównoważyć plecy i głowę o ścianę. Do tego ćwiczenia, ważne jest, aby utrzymać dobrą głowę i wyrównanie ciała do pełnego świadczenia. Niech ściana będzie twoim przewodnikiem. Osiągnąć za tobą, jakbyś zbierając własne Lewa kieszeń lewą ręką. Przesuń prawą rękę w dół na zewnątrz prawym udzie, oddychając głęboko, równo i stabilnie. Jak zawsze, odcinek powinien być gładki i delikatny. Czuję mięśnie swoim odcinku ciała i relaks. Odtwarzany na drugiej stronie.

Zapobieganie

Wszyscy rozwinąć pewne złe nawyki, jeśli chodzi o naszą postawę. Wielu z nas, aby nasze życie siedząc przed monitorem komputera, zachęcając wysklepiania i slouching. Nic dziwnego, że nasze ramiona i szyje boli.

Profilaktyka jest pierwszym krokiem w zapobieganiu bólu barku i szyi. Utrzymanie mięśni miło i przyjemnie pomoże, zwłaszcza jeśli wziąć naciągnąć i okresowe przerwy korzystając z ćwiczeń powyżej. Dodatkowo wyobrazić drut jest przymocowany do górnej części głowy, jakbyś była marionetka na sznurku. W zależności od środowiska pracy, nie może to być trudne do wizualizacji. Wyobraź sobie miejsce organizmu jakby ktoś trzyma drut prosto podczas pracy. Głowy, szyi, ramion, pleców i niższe ciało wszystkie wydają się być w linii prostej. To postawy, które chcesz zachować.