Digidexo.com

Jak korzystać z ciepła organiczna Pads

Organiczne klocki ciepła są zwykle wypełnione ryżu lub pszenicy. Działają one podobnie jak zwykłe podkładki grzewcze, ale istnieje kilka dodatkowych korzyści i czynników do rozważenia, jeśli są używane. Gdy wiesz, jak korzystać z organicznej poduszki do największego efektu, nigdy nie będzie chciał ponownie użyć jeden elektryczny.

Instrukcje

Miejsce suszone lawendy w worku pad ogrzewanie. To daje dodanych, uspokajające korzyści aromaterapeutyczne lawendy wraz z kojącym ciepłem ekologicznej torby ogrzewania. Możesz umieścić zaledwie 1/4 łyżki. się lub nawet połowę kubka. Więcej lawendy umieścić w worku, silniejszy zapach.

Spray poduszki z kilkoma tryska wodą. Użyj nie więcej niż cztery tryska. To będzie "Zainstaluj" lawendy, a także dodać trochę wilgoci do torby, aby go ogrzać bardziej bezpiecznie i skutecznie.

mikrofalowa torba ogrzewanie. Jeśli wcześniej stosowane ogrzewanie organiczny torbę, prawdopodobnie już wiesz, jak długo to trwa, aby dostać się do temperatury, które lubisz. Jednakże, jeśli nie używany worek ogrzewania wcześniej przetestować czas i temperaturę. Zacznij od mikrofal worka minuty na wysokim poziomie. Następnie, mikrofalówka dodatkowych częstotliwością co 30 sekund, aż do worka jest tak ciepłe, jak chcesz. Zauważ, jak długo to trwało torbę do osiągnięcia temperatury Ci się nie podoba. Nigdy nie zostawiaj organiczny poduszki w kuchence mikrofalowej bez nadzoru. Należy zawsze pozostają w pobliżu w przypadku dymu lub ognia.

Umieścić torebkę ogrzewania na wszelkie bóle mięśni. Po pierwszych 24 do 48 godzin, szkoda powinna być ogrzewana, a nie mrożona. Torby ekologiczne ogrzewanie jest dobrym sposobem leczenia napięć mięśniowych, wstrząsami i uderzeniami. Umieścić poduszki na poszkodowanej miejscu przez okres do 20 minut, następnie dać Powierzchnia przerwę od 20 do 40 minut przed podłączeniem klawiatury.

Użyj organicznej poduszki dla relaksu. Nawet jeśli nie masz kontuzję, może pomóc się zrelaksować. Go ogrzać, a następnie umieść go na karku lub w małych pleców. Kojący zapach lawendy pomoże oczyścić umysł, podczas gdy ciepło rozluźnia mięśnie.

Wskazówki

  • Możesz także użyć olejków eterycznych w miejscu ziół. To jest skuteczne, jeśli nie można otworzyć i zamknąć poduszki.
  • Nigdy nie należy pozostawiać bez nadzoru organiczny poduszki.